Praktický, ucelený a vyzkoušený návod, jak krok za krokem získáte
svoji dobrou práci rychleji

 

 • Proč je tak důležité si ze všeho nejdřív ujasnit, jaká je moje dobrá práce a jak to zjistíte
 • Jak najít svoji hodnotu a úspěšně ji prodávat na trhu práce
 • Proč šablony a vzory životopisů nefungují
 • Jak si sami vytvořit motivační dopis a životopis, které budou vaší reklamou a dostanou vás na mnohem více pohovorů
 • Jak se připravit na pohovor tak, že zanecháte stopu a většinou vás budou chtít vidět znovu
 • Jak zvládnout pohovor na jedničku a ještě se něco naučit

Pokud návod dodržíte, budete:

dostávat více pozvání na pohovor

častěji postupovat do dalších kol výběrových řízení

zažijete méně odmítnutí

získáte dobrou práci rychleji

Díky informacím obsaženým v tomto e-booku jsem při hledání práce ušetřila hodně peněz, energie, nervů a sebedůvěry... a získala jsem svoji práci mnohem rychleji. Vy můžete také.

Původně jsem tyto informace předávala jen ústně a většinou jen po částech - když chtěl někdo pomoci se životopisem, připravit na pohovor... Ale vím (a vy teď už také), že výběrové řízení je proces a jednotlivé kroky v něm na sebe navazují. Proto je důležité vědět, jak správně postupovat  V KAŽDÉM KROKU, aby člověk dosáhl svého cíle rychleji.

Cena e-booku je 490 Kč 

Cena je včetně DPH.

Co říkají o ebooku jeho čtenáři?

Oceňuji zejména praktický rozměr celého e-booku. Kandidát, který se sebou chce opravdu něco udělat, si může něco praktického odnést z takřka každé jedné strany e-booku, což je myslím ve srovnání s podobně laděnými knihami na trhu velmi dobré skóre. Kandidát je díky textu proveden těmi největšími úskalími celého procesu získání dobré práce – od správného nastavení mysli, přes možnosti pasivního i aktivního hledání zaměstnání, tvorbu životopisu, který zaujme, až po způsob, jakým se nejlépe odprezentovat při pohovorech. E-book je napsaný velmi čtivým, lidským jazykem s notnou dávkou zdravého selského rozumu. Dává rady, aniž by cokoli komukoli vnucoval a upozorňuje i na nejfatálnější chyby, které stojí za někdy i opakovaným neúspěchem kandidátů.

Dagmar SuissaHR Director ve společnosti LMC (Jobs.cz, Prace.cz)

E-book je úžasný, konečně někdo dostal super nápad vše seřadit, a není to člověk, který to má naučené z knížky, ale sám si tímto prošel a ví o čem mluví. Líbí se mi ukázky ze života. Z e-booku jsem se dozvěděla spoustu nových informací a rad. Třeba ohledně systému a jak si ujasnit, co vlastně chci. Nejvíce si cením informací, jak zjistit, co chci, jaká je moje dobrá práce a jak se prodat na pohovoru a říci si o mzdu.

Hana TopolančinováBig Group. s.r.o.,administrativní pracovnice

E-book mi pomohl ucelit si již získané znalosti a zkušenosti v některých případech i je i rozšířil. Dále mi pomohl se zamyslet nad celým procesem hledání práce, nejenom nad ním, ale i nad sebou sama... Vím, že můžu vylepšit svůj životopis dle návodu v tomto e-booku. Velice oceňuji informace o pohovoru. I když jsem podstoupila několik pohovorů, určité věci jsem nesdělovala, přišlo mi to, že se to nehodí a je to moc sebevědomé, takže jsem je raději neřekla 😮 Velký přínos vidím v analýze již absolvovaného pohovoru.

Pavlína JárováAssistant to the Retail Manager, Dufry

Musím říct, že se mi e-book "Jak získat dobrou práci" opravdu líbí a v hodně ohledech mi ukázal cestu, jak získat práci. Za nejvíce hodnotné pro mě považuji doporučení, jak zjistit, co bych opravdu rád dělal, rady, jak se prodat na pohovoru a informace, jak je důležité učení se z vlastních chyb.

Štěpán Černajabsolvent ČVUT, stavební fakulta

Informace v e-booku jsou přehledně seřazeny, logicky na sebe navazují a jsou především pravdivé a z praxe. Zároveň odpovídají současné situaci na trhu práce. Líbí se mi konkrétní příklady, které jsou zde uváděny, uvítala bych jich ještě více. Dozvěděla jsem se o některých pracovních portálech, které jsem neznala. Moc mě inspirovala doporučení, jak se pochválit a poučit se z chyb.

Denisa Hojsíkovámanager FMCG

Dozvěděla jsem se, jakým způsobem může správně napsaný motivační dopis ovlivnit rozhodnutí potenciálního zaměstnavatele přečíst si můj životopis. Uvědomila jsem si díky e-booku, jak je důležitá přirozenost na pohovoru. Zjistila jsem, jak jsou důležité detaily, které při pohovorech jako uchazeči často přehlížíme a vím, které to jsou, na co si dávat pozor. Ze začátku jsem měla trochu obavy, že po 10. stránce už nebudu dál vnímat, co čtu, ale každý odstavec byl natolik zajímavý, že se nedalo přestat. Jelikož trochu vím, jak to v téhle oblasti funguje, umím posoudit, zda to, co jsem četla, bylo jen klišé anebo psané člověkem, který si tím vším prošel a může dávat rady jiným, méně zkušeným jedincům.

Jana FizikováVedoucí prodejny AlpinePro

K e-booku dostanete 3 praktické BONUSY zdarma:

Audiokniha Jak získat dobrou práci rychleji

Celý e-book jsem pro vás namluvila na MP3, takže ho ani nemusíte číst!

Můžete si ho celý, nebo jeho části poslechnout kdykoliv a kdekoliv - v autě, ve vlaku, při čekání na pohovor...

Bonus v hodnotě 490 Kč - získáváte ZDARMA

Pracovní sešit k ebooku

Teorie je důležitá, ale jen vědět, to nestačí. Výsledek změníte jen tím, když začnete věci DĚLAT.

V tom vám pomůže právě tento pracovní sešit. Vytiskněte si ho a potom pracujte na praktických úkolech, které hned použijte také v praxi. To, co v pracovním sešitě vytvoříte, hned také v praxi použijete - ve svém motivačním dopise, ve svém životopise, při přípravě na pohovor...

Bonus v hodnotě 590 Kč - získáváte ZDARMA

Excelová tabulka Evidence výběrových řízení

O tabulce a jejím použití píšu v e-booku.

Pomůže vám být maximálně efektivní a mít dokonalý přehled o výběrových řízeních, kterých se účastníte a o vaše postupu.

Bonus v hodnotě 170 Kč  - získáváte ZDARMA

Hodnota těchto bonusů je 1.030 Kč. Vy je dostanete k e-booku ZDARMA!

Proč byste měli platit za informace z e-booku?

Vždyť na internetu je plno rad, návodů, vzorů a šablon jak napsat životopis, jak se chovat na pohovoru, co říkat... A jsou zdarma!!

Mě tyhle informace nepomohly. Ani mým klientům nepomáhají. Zajímalo mě, proč. Prošla jsem si desítky webů, prostudovala jsem stovky informací, rad a návodů.

Co jsem zjistila? Kvalita a funkčnost informací je různá.
Informace, rady a doporučení mají některé nebo všechny tyto nedostatky.

 1. Informace jsou anonymní. Není pod ní i podepsán nikdo, kdo by vám svým jménem garantoval správnost a kvalitu informací. Kdo je autorem této rady? Jaké má zkušenosti v oboru? Jakou úspěšnost?
 2. Není jasné, na základě čeho vám autor doporučuje právě tento vzor, tento postup. Je to jeho osobní zkušenost, která mu přinesla úspěch? Nebo je to informace z odborné učebnice? Překlad zahraničního webu?
 3. Informace nejsou aktuální, neodpovídají aktuální situaci na trhu práce a nezohledňují aktuální trendy v náboru a výběru zaměstnanců.
 4. Rady začínají tvorbou životopisu. Vy však už dnes víte, že abyste napsali opravdu dobrý životopis a uspěli na pohovoru, musíte udělat nejprve několik nezbytných kroků – zjistit, jaká je vaše dobrá práce a najít v sobě a ocenit svoji hodnotu. Bez toho vám žádná šablona životopisu nepomůže.
 5. Rady, návody a doporučení jsou většinou obecná, nezohledňují individualitu uchazeče, jeho situaci a jeho hodnotu.
 6. Rady informace, návody, šablony a vzory nestojí na principech prodeje uchazeče a jeho hodnoty na trhu práce

 

Jak je možné, že na webech, kde logicky očekáváte kvalitní rady a informace, jak si najít práci, je většinou nenajdete?

Důvody jsou dva:

 1. Klienty pracovních agentur a pracovních portálů jsou firmy, zaměstnavatelé. Aby agentury a portály mohly „dodat“ svým klientům uchazeče, tedy vás, musíte mít vy důvod přijít na jejich web a hledat zde nabídky práce. Kromě pracovních nabídek generují návštěvnost webů, o kterou zde jde především, další služby. Jsou to především vzory životopisů a další rady a návody, které vyhledáváte na Googlu nebo na Seznamu.
  Existují weby, kde se snaží uchazečům poskytnout v rámci svých možností kvalitní informace. Jsou však i takové a těch je bohužel většina, kde poradenství slouží opravdu jen k tomu účelu mít návštěvnost a prodávat tak pracovní inzerci firmám za vyšší cenu nebo získat co největší databázi uchazečů. Kvalita informací není pro majitele těchto portálů nebo agentur vůbec důležitá. Díky nim je internet plný balastu a informací bez hodnoty.
 2. I pro ty solidní portály a agentury je poradenství pro uchazeče jejich vedlejší činností. Jak jsem už říkala, jejich klienty jsou firmy, zaměstnavatelé. A to je v pořádku, proto tady jsou a pomáhají nám se navzájem zkontaktovat.
  Co se týká poradenství uchazečům, není to z titulu jejich činnosti jejich priorita. I když někde dělají to nejlepší, co mohou, nikdy vám nemohou dát informace v takovém rozsahu a takové kvalitě, jakou potřebujete.

CO VŠAK S TÍM?
Jak už bylo řečeno, nemáte čas zkoušet a hledat co funguje. Potřebujete kvalitní a funkční informace teď a hned...

Mými klienty jste jen VY. Vy jste moje priorita. Kvalitě informací a služeb pro VÁS věnuji veškerou svoji energii.

Informace, rady a doporučení, které vám předkládám, jsou z praxe. Jsou z obou stran barikády - ze strany úspěšného uchazeče i ze strany úspěšné manažerky, které viděla stovky životopisů a vedla desítky pohovorů.

Našla jsem si svoji cestu a získala jsem vždy práci, kterou jsem chtěla dělat za několik týdnů. Svoje vlastní zkušenosti vám předávám v e-booku i na osobní konzultaci.

Přidala jsem vše, co jsem zjistila o úspěšných uchazečích, když jsem vybírala lidi do svých týmů a vedla jsem desítky výběrových řízeních.

 

A samozřejmě GARANCE!!!

 Za všemi informace, návody, postupy, si stojím.

A nejen to. Jsem si natolik jistá, že vám moje rady, informace a doporučení pomohou,
že vám na ně poskytnu garanci vrácení peněz pro případ, že nebudete spokojeni:

KOUPÍ E-BOOKU TEDY NIC NERISKUJETE!!!

Máte 10 dní na to, abyste si e-book prošli, vyzkoušeli praktické pomůcky a postupy... A když před uplynutím 10. dne od zakoupení e-booku zjistíte, že informace, které obsahuje, nejsou pro vás, napíšete mi e-mail na adresu info@ziskamdobroupraci.cz. A já vám bez dalších otázek vrátím celou zaplacenou částku ZPĚT.

Při hledání práce jde o čas. A ten hraje proti vám!

Klikněte jednoduše na tlačítko "Objednat ebook" a vyplňte objednávkový formulář.
Platba je možná kartou i převodem, e-book i s bonusy vám zašlu hned po připsání peněz na účet.

Získejte svoji dobrou práci rychleji!

 Jana Bártíková, průvodce na cestě k dobré práci