Sledujte záznam on-line vysílání s hostem:

Už víte, proč způsob výuky ve škole a v různých kurzech nefungoval, přesto se můžete naučit anglicky, aniž byste museli vyjet do zahraničí nebo natvrdo skočit do neznámých vod zahraniční firmy.
Začněte s angličtinou bez biflování právě teď!

Speciální AKCE k on‑line semináři již skončila. Vyberte si libovolný kurz z nabídky:

Prostor pro vaše otázky

 1. Dobrý večer, naladili jste mne, ale na začátku se mu zeptat, jestli má cenu, abych s učením A začínala u vás. Je mi 75 let, v zahraničí jsem se zatím domlouvala německy. Ráda bych navštívila i země, kde se mohu domluvit jen anglicky nebo v jejich rodném jazyce a proto bych se chtěla naučit mluvit o základních věcech v restauraci, na letišti, u lékaře . Už nepotřebuji obchodní angličtinu, již nikomu nebudu psát v angličtině životopis. Zatím jsem se dostala k nepravidelným slovesům, které bych se s vaší pomocí ráda naučila, Stačí mi domluvit se v základních časech a třeba někdy i se špatným slovosledem ve větě. Jak se mohu dostat k materiálům na vyzkoušení, jestli můj mozek je toho ještě schopen,

 2. barbora napsal:

  Dobrý deň,

  chcem sa spýtať, ako to vyzerá v kurze.

  ďakujem

  Barbora

  • Tomáš napsal:

   Dobrý den. Místo vysvětlování bych vám rád doporučil zkušební přístup do našich kurzů. Stačí, když navštívíte stránku: http://www.anglictina-bez-biflovania.sk/demo, a na příslušném místě zadáte vaši e-mailovou adresu. Obratem vám přijdou přístupové údaje a můžete začít studovat. Nejlépe tak uvidíte, jak vypadá výuková metoda Imitum a kurzy angličtiny v praxi.

 3. Radek napsal:

  Můžete mi prosím ještě jednou říct, jak přesně probíhá výuka a co to bude pro mne znamenat?

  • Tomáš napsal:

   Pokud vás zaujal náš webinář, tak máte možnost zakoupit si speciální balíček kurzů. Více info zde: http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/webinar-speak-201709. Po zaplacení obdržíte přístupové údaje do kurzu a můžete začít studovat. Pokud byste se před vaším rozhodnutím chtěl přesvědčit, jak výukové kurzy metodou Imitum vypadají v praxi, pak můžete využít zkušební přístup do našich kurzů na 7 dní zdarma. Stačí, když navštívíte stránku: http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/demo, a na příslušném místě zadáte vaši e-mailovou adresu. Obratem vám přijdou přístupové údaje do kurzu a můžete začít studovat.

 4. Radim napsal:

  Bohužel vyskakuje hláška „Váš prohlížeč momentálně nedokáže rozpoznat žádný z dostupných formátů videa“
  nepodařilo se mi to překonat.
  vypadá to podle hlášek na nedostupnost přehrávání formátu H.264, ale tenhle kodek, co si pamatuji, jsem před nějakým rokem na počítač instaloval.
  A před nějakými měsíci bylo sledování videa s Vámi dostupné bez větších problémů a nyní najednou ne. Tak nevím, co se mezitím změnilo.
  Každopádně jsem ted večer vyzkoušel všechno, na co jsem si vzpomněl a nepovedlo se mně to rozchodit, takže nyní končím. Doufám, že aspoň záznam bude fungovat.
  R.P.

  • Jana Bártíková napsal:

   Radime, netuším, co může být jinak. Používám k vysílání stále stejnou aplikaci: Google Hangout. Nemám tušení, zda něco nezměnil Google.
   Jana

 5. Markéta napsal:

  učila jsem se klasicky z knížek, bohuželjakmile jsem došla k něčemu čemu jsem nerozuměla, odložila jsem knihu a dlouho se k tomu nedostala. Pak jsem se opět k tomu vrátila, ale musela jsem opět od začátku. Takže mám vždy 5-6 lekcí a to stále dokola. Nebo se k tomu nedostanu pravidelně a to je další problém. Mám velký stud komunikovat. Bojím se vyslovovat před mými blízkými (rodinou) okolo mě, kteří umějí hovořit anglicky.

  • Tomáš napsal:

   S problémy, které popisujete, se setkáváme prakticky denně. Rádi bychom vám v této souvislosti výuku angličtiny metodou Imitum®. Pokud máte zájem vyzkoušet si, jak kurzy vypadají v praxi, pak stačí, když navštívíte stránku: http://www.anglictina-bez-biflovani.cz/demo, a na příslušném místě zadáte vaši e-mailovou adresu. Obratem vám přijdou přihlašovací údaje a můžete začít studovat…

 6. Eva Minaříková napsal:

  jsem z Jš Mluvsemnou, kterou jsem postavila. Využíváme a Vy zřejmě také pravidla „sugestopedie“, zážitkové metody od prof.Lozanova.Vypadá to tak, je to pravda?

  • Tomáš napsal:

   Poslechová metoda Imitum v sobě spojuje poznatky z pedagogiky (J. A. Komenský), lingvistiky (Paul Pimsleur), psychologie a neurologie (Georgi Lozanov) s moderními multimediálními technologiemi. Takže odpověď zní ano, prof. Lozanov má v metodě Imitum „prsty“.

 7. Milda napsal:

  hovoříte o učení cizího jazyka a ve svém rodném jazyku děláte hrubky.

  • Jana Bártíková napsal:

   Ano, dělám, protože každý dělá chyby. A i přesto mi lidé rozumějí.
   A to je i princip úspěšného učení se jazyků – nebát se dělat chyby.
   Pokud máte na mysli chybu, která byla v prezentaci, tak za byla úmyslná, právě na dokreslení výše uvedeného principu.
   Jana

 8. Marie Kramářová napsal:

  Nedaří se mi spojení.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *