PŘIPRAVÍTE SE tak, jak jste ještě nikdy připraveni nebyli... 
USPĚJETE na většině POHOVORŮ

POKUD NEDOKÁŽETE USPĚT NA POHOVORU
pak vám sebelepší životopis k lepší práci a skvělým podmínkám nepomůže...

Na pohovor vás dostane dobrý životopis. Pozváním na pohovor však úloha vašeho životopisu skončila. Slouží maximálně jako vodítko – pohovorující podle informací ve vašem životopise formuluje své otázky. Sebelepší životopis vám nepomůže, když svůj pohovor nezvládnete.

Klíčem k úspěchu na pohovoru je POŘÁDNÁ PŘÍPRAVA.

Personalisté se však jen velmi zřídka setkávají s kandidáty, kteří by byli OPRAVDU připraveni na pohovor. To, co většina lidí považuje za přípravu na pohovor, je ve skutečnosti jen její  NEPATRNÝ ZLOMEK.

Pokud VY se na pohovor POŘÁDNĚ PŘIPRAVÍTE, získáte velkou konkurenční výhodu oproti dalším kandidátům! Můžete tak uspět minimálně na každém druhém pohovoru!

NOVOU PRÁCI TAK ZÍSKÁTE VELMI RYCHLE...

Stačí se jen připravit na pohovor tak, jak jste nikdy ještě připraveni nebyli.
A já vás právě tak pohovor připravím.
ZA JEDEN DEN...

Na celodenním praktickém workshopu
POHOVOR, NA KTERÉM USPĚJETE

 • Málokdo ví, že příprava na pohovor má dvě části – operativní a obsahovou. Projdeme si společně všechny body v obou částech přípravy. 

 • Dozvíte se, jaké všechny informace si musíte o zaměstnavateli zjistit. Je to mnohem víc, než jen to, kde sídlí a kdy byla firma založena....

 • S mou pomocí si zjistíte a vyhledáte všechny potřebné informace o zaměstnavateli. Ukážu vám, jak je správně na pohovoru použít.

 • Vytvoříme společně vaši úspěšnou strategii pro pohovor.

 • Budete vědět, co a jak budete o sobě prezentovat, jak to uděláte, aby si vás personalista zapamatoval. Nejenže zanecháte stopu, ale ukážete svoji hodnotu a svůj přínos.

 • Připravíte si odpověď na otázku: " Jaká je vaše představa o mzdě na této pozici?"

 • Připravíte si ty správné otázky, na které se budete na pohovoru ptát vy… 

 • Býváte kvůli pohovoru ve stresu? Dám vám svůj osobní návod, jak proměníte pohovor v příjemný rozhovor dvou profíků, který vás bude bavit

 • Dostanete ode mě spoustu praktických tipů, rad a návodů - co a jak na pohovoru udělat, říkat…

 • Zjistíte, jak se snadno zbavit strachu a nervozity.

 • Dozvíte se, jak zaměstnavateli prodáte svoji hodnotu a svůj přínos a přitom budete sami sebou.

 • 95 % kandidátů neuspěje proto, že neumí správně argumentovat. Vy se to snadno naučíte.

 • Ukážu vám, jak zjistíte, jestli vy tuhle práci a v téhle firmě opravdu chcete.

 • Dostanete ode mě tajný tip, jak zajistíte, aby se o vás na pohovoru dozvěděli to, co potřebujete, i když se vás na to nezeptají

 • Když budete skvělí na pohovoru, bude pro vás jednodušší vyjednat si podmínky, jaké potřebujete. Ukážu vám, jak to udělat správně.

POHOVOR SI NA MÍSTĚ VYZKOUŠÍTE NANEČISTO! DOSTANETE ZPĚTNOU VAZBU A DOPORUČENÍ ODE MĚ A DALŠÍCH ÚČASTNÍKŮ!
Hned druhý den budete moci jít beze strachu na svůj úspěšný pohovor!

Workshop je jen pro 10 účastníků.
Tak budu mít prostor věnovat se vám individuálně.

Díky Vám jsem si uvědomila, že nemá cenu se snažit napasovat do každé pracovní nabídky, která se naskytne. Pomohlo mi to hodně na pohovorech, protože jsem hned dokázala posoudit, jestli by mě ta daná práce bavila nebo ne.
Dřív jsem měla potřebu uspět na každém pohovoru a neuvědomovala jsem si, že bych třeba tu danou práci ani nechtěla dělat. Když mi to došlo, začala jsem si pohovory dokonce i užívat a hlavně jsem pak nebyla frustrovaná z toho, že mě nevybrali.
Ve skutečnosti jsem totiž byla jen na dvou pohovorech na pozice, které se mi líbily. A na tom druhém mě vybrali. Byl to neuvěřitelný den, když jsem šla na pohovor do mé nynější firmy. Byla jsem unavená, bolela mě hlava a vůbec jsem se necítila na to se někde prezentovat. V prostorách té firmy ze mě všechno špatné najednou opadlo a já jsem hned věděla, že tam chci pracovat. Pohovor pak probíhal v tak přátelském duchu, že jsem měla pocit jak když se bavím s kamarády na pivu. Řekla jsem jim i věci z mé pracovní kariéry, které jsem na žádném jiném pohovoru nezmínila. Pak jsem si tu svojí otevřenost vyčítala a říkala jsem si „co by mi asi na to řekla paní Bártíková“ :o) Po čase, co už jsem tu pracovala, jsem zjistila, že to co jsem jim pověděla navíc je zaujalo a že jsem byla první kdo se jim na tu pozici líbil, a to přitom hledali dlouho.

Bronislava Kupcová

Na workshop jsem se rozhodl přihlásit, protože mi to přišlo zajímavé a potřebné pro můj postup v oblasti nalezení nové práce. Doposud jsem se na pohovory připravoval podle obecných návodů na internetu. Teď jsem se svou přípravou spokojen.
Nejdůležitější věci, které jsem si z workshopu odnesl - nutnost důkladné přípravy, znalost sama sebe a strategie na pohovor. Nejvíce se mi líbila praktická část na využití získaných dovedností.
Účast na workshopu doporučuji všem, kdo hledají další práci a chápou, že pro to potřebují něco udělat.

Zdeněk Pechal


čtvrtek 22.2.2018, 10:00 - 17:30 v Praze

Na vašem dalším pohovoru po workshopu

 • 1
  Budete připraveni tak, jak není 90 % vašich konkurentů…
  Získáte ohromnou konkreční výhodu a mnoho dalších kandidátů prostě převálcujete
 • 2
  Získáte sebejistotu
  Zbavíte se zbytečné nervozity. Budete vystupovat přirozeně a zároveň profesionálně
 • 3
  Dozvědí se o vás to, co vy chcete
  Dokážete se prezentovat přesvědčivě, ukázat vaši hodnotu a váš přínos, argumentovat
 • 4
  Uspějete na většině pohovorů
  Dostanete brzy pracovní nabídku nebo i několik současně.

Pomohla jsem uspět na pohovoru už stovkám svých klientů.
Díky pořádně přípravě a nácviku pohovoru dostali jednu i více pracovních nabídek a vyjednali si skvělé podmínky.

Workshop "Pohovor, na kterém uspějete" byl úžasný. Natolik jsem byla ponořená do přednášení a v druhé polovině i do vlastní práce při přípravě na můj skutečný pohovor, že jsem nestačila vnímat čas.
Vlastním program "Získám dobrou práci Intenziv" a na pohovory před tím jsem se snažila podle něj připravovat. Ale osobní kontakt a konkrétní odpovědi na workshopu posunuly moji připravenost ještě mnohem výš. Jsem ráda, že jsem se zúčastnila a mohla jsem osobně zažít tak profesionální a přitom maximálně přátelskou atmosféru. Workshop doporučuji všem, kteří chtějí být opravdu připraveni.
P.S. Jani, jste nejen výborná v tom, jak dokážete lidi fakticky připravit na pohovor, ale snad ještě víc v tom, jak nás umíte "nabudit". Nastavíte zrcadlo a ukážete nám, jak mimořádní vlastně jsme. Díky

Jana Lamačová

Ucházela jsem se o dost lukrativní pozici privátní bankéřky a zkušenost s tím oborem jsem měla minimální. Díky pozici, o kterou jsem se ucházela, jsem se musela s Janou připravit na pohovor se speciálním zaměřením. Dopadlo to výborně, protože od nového měsíce nastupuji na svou vysněnou pozici! Služby paní Janičky doporučuji a jsem zářným příkladem toho, že s její pomocí je možné získat práci, kterou chcete!

Zuzana SkyvováPrivátní bankéřka

čtvrtek 22.2.2018, 10:00 - 17:30 v Praze

Doposud jsem se připravovala na pohovory jen v obecné úrovni, řídila jsem se radami dostupnými na internetu. Tohle je ale něco úplně jiného. Především jsem změnila pohled na sebe sama, uvědomila jsem si, co všechno můžu zaměstnavateli nabídnout. A jsem spokojena s tím, že teď se dokážu připravit na pohovor tak, abych měla větší šanci uspět. Hlavně díky skvělému praktickému tréninku otázek a odpovědí.

Šárka Doláková

Workshopem vás provede Jana Bártíková,
kariérní kouč a průvodce na cestě k dobré práci

Předávám vám to, co jsem se naučila za 15 let praxe, kdy jsem vybírala lidi do svých týmů. Rukama mi prošlo více než 5 000 životopisů, vedla jsem stovky pohovorů, přijala jsem stovky uchazečů.

Jsem autorkou 6 ebooků, 3 on-line programů a vedu webináře, semináře a osobní konzultace. Mými programy prošlo už více než 20 000 lidí.
Pomáhám vám zjistit, co chcete dělat a proč, objevit vlastní hodnotu a získat velmi rychle práci, která vás bude bavit a naplňovat.

POMŮŽU VÁM ZA PÁR TÝDNŮ ZÍSKAT PRÁCI,
KTEROU BUDETE MÍT RÁDI

"Informací, rad a návodů, jak si najít práci, je na internetu hromada. Bohužel, jsou neaktuální (trh práce se mění každý rok rychleji a já nacházím stejné rady, jako tam byly před 5, 10 lety…), anonymní (nikdo neručí za jejich správnost, aktuálnost a funkčnost). Nefungují.

Na pohovorech se personalisté a manažeři jen s obtížemi dozvídají informace, které pro své rozhodování potřebují. Příprava kandidátů na pohovory je často naprosto nedostatečná… Je někteří umějí sami sebe skutečně prezentovat. Spousta lidí ani neví, proč se o danou pozici vlastně uchází, chybí jim vnitřní motivace....

Díky tomu všemu hledají lidé práci ZBYTEČNĚ dlouho. V běžných oborech na běžných pozicích je možné získat práci za 8 týdnů.

Vím, co a jak udělat, jak si najít práci, která vás bude bavit a jak ji rychle získat."

Jana Bártíková, průvodce na cestě k dobré práci


Kdy a kde se workshop koná?

Ve čtvrtek 22.2.2018 v Praze

Workshop začne v 10:00 h a skončí v 17:30 h. 

Místo konání: Bolzanova 1, Praha 1. 

Další informace dostanete v e-mailu po uhrazení přihlášky.


Zní to dobře, ještě kolik to stojí?

Jak to vidím já, tenhle workshop by se vám vyplatil, i kdyby stál třeba 5.000 (a to nestojí).
Jak to?
Protože na tomhle workshopu se připravíte tak, jak jste ještě nikdy nebyli. Budete připraveni tak, jak není 90% vašich konkurentů… Uspějete na většině pohovorů. Dostanete brzy pracovní nabídku nebo i několik současně. Vyjednáte si skvělé podmínky.

Hledání nové práce tak zkrátíte z měsíců na týdny. A hodně získáte...

Díky skvělé přípravě si vyjednáte MNOHEM LEPŠÍ podmínky - plat, benefity a další výhody...

Cena workshopu je 2.650 Kč.

60 minutový trénink pohovoru nanečisto poskytuji klientům za cenu 4.460 Kč.
Na workshopu spolu strávíme celý den. Připravíme vás na pohovor, vyzkoušíte si pohovor nanečisto, poskytnu vám zpětnou vazbu, odpovím na vaše otázky... To vše za mnohem nižší cenu cenu...

(Cena je včetně DPH)

A navíc dostanete DÁRKY!


Seznam otázek na pohovor

V tomto dokumentu najdete nejčastější otázky, na které se personalisté a manažeři ptají na pohovoru. A také otázky, na které je dobré, abyste se pohovoru zeptali vy. Díky tomuto materiálu posunete svoji přípravu na pohovor na ještě vyšší úroveň


Jak vyjednávat o mzdě a dalších podmínkách

Toto video pro vás vytvořil profesionální vyjednavač a odborník na psychologii ovlivňování Vít Prokůpek. Dostanete od něj návod, jak si vyjednat na pohovoru pro sebe co nejlepší podmínky.


Hodnota těchto bonusů je 1.290 Kč.
Jako účastník workshopu je dostanete zcela zdarma...Samozřejmostí je pro mě garance spokojenosti!

I na tuhle akci platí moje tradiční garance. Pokud v průběhu workshopu zjistíte, že tohle není to, co jste očekávali, že tenhle seminář nemá pro vás význam a při hledání práce vám nepomůže, tak mi prostě kdykoliv v průběhu workshopu oznámíte, že nejste spokojen/á a já vám bez dalších otázek vrátím celou zaplacenou částku zpět.

čtvrtek 22.2.2018, 10:00 - 17:30 v Praze

 Máte nějaké otázky?

Pořád nevíte, zda je tenhle workshop pro vás? Napište nám zprávu do chatovacího okna, které najdete vpravo dole nebo na info@ziskamdobroupraci.cz a popište vaši situaci. Rádi vám pomůžeme.

Pojďte do akce a do nového života!

Pokud jste dočetli až sem, je tahle akce pro vás. Vím to. Viděla jsem tolik váhajících lidí, nerozhodných, kteří mi nakonec děkovali. Byli kousek od rozhodnutí nepřijít.

Bude naprosto v pořádku, i když nepřijdete 🙂 ale vím, že pokud s vámi tato akce rezonuje, je prostě pro vás, pomůže vám a inspiruje vás.

Vyplňte se přihlášku a setkáme se.

Těším se na vás!
Jana Bártíková