Životopisy podle ŠABLON a VZORŮ z internetu jsou ZASTARALÉ a nefungují.
Díky nim LEPŠÍ PRÁCI nezískáte...

Úkolem životopisu je dostat vás na co nejvíc pohovorů. 

Na kolik pohovorů z deseti odeslaných odpovědí vás dostane váš životopis?
Tohle číslo je důležité, rozhoduje totiž o tom, jestli získáte lepší práci.

Pokud vás z deseti odeslaných odpovědí pozvou na dva nebo méně pohovorů - jaká je vaše šance, že právě tady vyhrajete a práci získáte? MINIMÁLNÍ.
Při takové úspěšnosti budete muset poslat desítky životopisů, než získáte práci, kterou chcete. 
A TO BUDE TRVAT ZBYTEČNĚ DLOUHO....
MĚSÍCE....

Oproti tomu, pokud vás životopis dostane na 8 pohovorů z deseti odpovědí, je téměř jisté, že jedno nebo i dvě výběrová řízení z těch deseti vyhrajete.

LEPŠÍ PRÁCI ZÍSKÁTE JEN ZA PÁR TÝDNŮ...

Stačí jen poslat životopis,
který vás dostane až na 8 pohovorů z deseti
A takový si se mnou vytvoříte.
ZA JEDEN DEN...

Na celodenním praktickém workshopu
ŽIVOTOPIS, KTERÝ VÁS DOSTANE NA POHOVORY

 • Už doma si, v rámci přípravy na seminář, promyslíte s pomocí koučovacích otázek, jakou práci chcete dělat a jaká hodnota a potenciál se ve vás skrývají...
 • Na workshopu si se mnou krok za krokem vytvoříte životopis, který nikde jinde nenajdete. Žádný vzor, šablona ani návod na internetu vám neumožní si takový životopis vytvořit.
 • Odnesete si životopis, který vás dostane na většinu pohovorů a zkrátí vám hledání práce o několik měsíců.
 • Povedu vás krok za krokem a řádek po řádku. Budu spolu s vámi tvořit váš jedinečný životopis. Vy uvidíte, co, kam a jak píšu. Každý svůj krok, každý klik vám vysvětlím – proč a jak právě takto.
 • Ukážu vám, jaký typ písma, jaké odrážky, jakou fotografii a jaké další detaily a proč máte použít, aby byl váš životopis perfektní.
 • Poradím vám, jaké informace do životopisu dát a jaké ne, jak je správně řadit, co vypíchnout a co vynechat.
 • Navedu vás, co a jak správně formulovat, abyste se vyhnuli klišé a frázím. Jak v několika málo slovech argumentovat a přesvědčit.
 • Dostanete ode mě kontrolní seznam, s jeho pomocí si před odesláním zkontrolujete, jestli vašemu životopisu už nic nechybí k dokonalosti.
 • Ukážu vám, jak si snadno vytvoříte kvalitní profily na pracovních portálech, jako je třeba Jobs.cz a na LinkedIn. Váš nový profil se stane magnetem, který bude přitahovat pozornost personalistů. Podpoří váš životopis a přitáhne vám nové pracovní nabídky.

VÁŠ NOVÝ ŽIVOTOPIS VÁM NA MÍSTĚ ZKONTROLUJI A DÁM VÁM ZPĚTNOU VAZBU A DOPORUČENÍ!
Svůj nový životopis tak budete moci rozeslat hned druhý den...

Svůj životopis jsem tvořila podle návodů na internetu nebo přes šablony na pracovních serverech. Bohužel jen s 10% úspěšností.
Když jsem našla projekt paní Jany, byla jsem nadšená. Řekla jsem si, že když jsou moje pokusy mizivé, nechám si poradit od někoho, kdo má zkušenosti a výsledky.
Se svým novým životopisem jsem hodně spokojená. Líbí se mi, že je v něm kus mé osobnosti. Je skvělé, že při tvoření nového životopisu jsem si uvědomila svoje znalosti, schopnosti a jedinečnost. Workshop doporučuji všem, kdo chtějí změnit práci nebo ji nemohou najít. Vše se odehrává v přátelské atmosféře se zajímavými lidmi, jejichž názor vám může hodně dát.

Monika Dragounová

Dobře vím, že žádná změna se nestane sama od sebe, že proto aby, se něco mohlo změnilo musím nejprve něco udělat já sama. Proto jsem se přihlásila na tenhle workshop.
Odnesla jsem si z něj životopis, který je o mně, který je mojí vizitkou a ne jenom snůškou nic neříkajících dat a frází.
Paní Jana Bártíková je profesionálem ve svém oboru. Její výklad je jasný a jednoznačný, vedoucí ke stanovenému cíli. V tomto mém případě ve vytvoření životopisu, který mě dostane na pohovor... 🙂

Renata NovákováÚčetní

Workshop je jen pro 10 účastníků.
Tak budu mít prostor věnovat se vám individuálně.

čtvrtek 8. 2. 2018, 10:00 - 17:30 v Praze

Váš nový životopis

 • 1
  Nezapadne a odliší vás
  Váš nový životopis nezapadne mezi šedou masu těch ostatních, vytvořených podle vzorů a šablon. Ukáže vaši jedinečnost, vaši hodnotu a přínos pro zaměstnavatele
 • 2
  Bude přehledný
  Váš nový životopis bude stručný, přehledný, strukturovaný - personalista se v něm bude snadno orientovat
 • 3
  Ukáže právě to, co hledají
  Personalista najde ve vašem novém životopise právě ty informace, které hledá. A to během 30 vteřin, které každému životopisu věnuje
 • 4
  Dostane vás až na 80 % pohovorů
  Tenhle životopis vás na pohovory dostane a vy tak získáte velmi rychle novou práci

Pomohla jsem vytvořit  životopis už stovkám svých klientů.
Jejich nový životopis je dostal na většinu pohovorů a oni tak získali za pár týdnů dobrou práci.

Musím přiznat, ze má Jana Bártíková 100% pravdu. Během 14 dní jsem byl díky překopanému CV pozván na pohovor. Změnil jsem styl vystupování a sebeprezentace, od listopadu nastupuji jako ředitel menší firmy, kterou musím dostat do zisku.

Petr BisPlant Manager

Moc děkuju Janě za hezký životopis, který mě se osobně líbí moc. Měla jsem dosud takový strohý, zahlcený informacemi Jsem už starší kousek a pravdou je, že to, co platilo dříve, je dnes vážně nezajímavý a otravný.... Životopis jsem zatím poslala jen na jednu pozici, o kterou jsem moc stála a ZÍSKALA JSEM JI!! Na tomhle životopise se mi líbí skutečnost, že se jej učíte vytvářet sama. Tedy učíte se prodávat sebe sama. Děkuju.

Stanislava SavulákováKoordinátorka BOZP, PO, OŽP

čtvrtek 8. 2. 2018, 10:00 - 17:30 v Praze

V okamžiku, kdy jsem na internetu našel odkaz na web ziskamdobroupraci.cz, jsem se téměř okamžitě po prostudování obsahu webu rozhodl přihlásit na workshop. Byl jsem nadšený, že je někdo, kdo mi může kvalifikovaně odpovědět na mé otázky, spojené s životopisem.
Se svým rozhodnutím jsem velmi spokojen, protože už nemám špatný pocit z toho, když životopis někam posílám. Vím, že se personalista o mě dozví během několika málo vteřin podstatné informace, které mě charakterizují a motivují. Nejvíce se mi líbí, že má jasnou a přehlednou formu, obsahuje nejdůležitější informace, které chci v prvním momentu personalistovi sdělit. Sám bych to takto nikdy nevymyslel:-).
Workshop určitě doporučím každému kamarádovi, který bude řešit problém s hledáním nové dobré práce. Jsem přesvědčený o tom, že když se jde štěstíčku trochu naproti, tak se úspěch vždycky dostaví.

Miroslav Černička

Workshopem vás provede Jana Bártíková,
kariérní kouč, průvodce na cestě k dobré práci

Předávám vám to, co jsem se naučila za 15 let praxe, kdy jsem vybírala lidi do svých týmů. Rukama mi prošlo více než 5 000 životopisů, vedla jsem stovky pohovorů, přijala jsem stovky uchazečů.

Jsem autorkou 6 ebooků, 3 on-line programů a vedu webináře, semináře a osobní konzultace. Mými programy prošlo už více než 20 000 lidí.
Pomáhám vám zjistit, co chcete dělat a proč, objevit vlastní hodnotu a získat velmi rychle práci, která vás bude bavit a naplňovat.

POMŮŽU VÁM ZA PÁR TÝDNŮ ZÍSKAT PRÁCI,
KTEROU BUDETE MÍT RÁDI

"Informací, rad a návodů, jak si najít práci, je na internetu hromada. Bohužel, jsou neaktuální (trh práce se mění každý rok rychleji a já nacházím stejné rady, jako tam byly před 5, 10 lety…), anonymní (nikdo neručí za jejich správnost, aktuálnost a funkčnost). Nefungují.

Většina uchazečů používá šablony a vzory životopisů, které jsou unifikované a neumožní jim prodat to, co prodat potřebují. Není v nich člověk, jeho jedinečnost a individualita. Moje učitelka, Liz Ryan nazývá takové životopisy „Zombie Resume“. To je trefné.

Takové životopisy se podobají, posuzovatel se z nich nedozví, co potřebuje a tak je vyřazuje. Bohužel podobně vypadá i většina životopisů, které si lidé tvoří sami…"

Jana Bártíková, kariérní kouč, průvodce na cestě k dobré práci


Kdy a kde se workshop koná?

Čtvrtek 8. 2. 2018 v Praze

Workshop začne v 10:00 h a skončí v 17:30 h. 

Místo konání: Bolzanova 1, Praha 1. 

Další informace dostanete v e-mailu po uhrazení přihlášky.


Zní to dobře, ještě kolik to stojí?

Jak to vidím já, tenhle workshop by se vám vyplatil, i kdyby stál třeba 5.000 (a to nestojí).
Jak to?
Protože na tomhle workshopu si se mnou vytvoříte životopis, který vás dostane na většinu pohovorů a vy díky němu získáte mnohem lepší práci. Lepší podmínky, šéf, prostředí, firemní kultura, vyšší plat... To za to stojí, nebo ne?

Cena workshopu je 2.650 Kč

Životopis na míru vytvářím klientům za cenu 7.800 Kč....
Na workshopu spolu strávíme celý den. Váš nový životopis společně vytvoříme a upravíme, poskytnu vám zpětnou vazbu a doporučení za méně než poloviční cenu...

(Cena je včetně DPH)

A navíc dostanete DÁRKY!

Video kurz: Opravdu motivační dopis

Vytvoříte si podle mého návodu opravdu motivační dopis, který podpoří váš životopis. 
Spolu, krok za krokem budeme vymýšlet, formulovat a psát. Já s vámi a vy se mnou. Uvidíte, jaké informace do motivačního dopisu patří a jaké ne. Vyhnete se klišé a frázím, budete formulovat přirozeně…
Dozvíte se, jaké formality je třeba dodržet. Ukážu vám zásadní tipy, díky kterým účinnost vašeho motivačního dopisu výrazně zvýšíte.

Pak začnete posílat motivační dopisy, díky kterým se budou personalisté těšit, až si váš životopis otevřou a budou mu věnovat více času a větší pozornost.


Ukázkové životopisy a motivační dopisy

Daruji vám skutečné životopisy a motivační dopisy svých klientů, které je dostaly na 80% pohovorů a oni tak získali dobrou práci za pár týdnů. Získáte tak jedinečnou inspiraci pro svůj vlastní životopis a motivační dopis.


Hodnota těchto bonusů je 1.590 Kč.
Jako účastník workshopu je dostanete zcela zdarma...Samozřejmostí je pro mě garance spokojenosti!

I na tuhle akci platí moje tradiční garance. Pokud v průběhu workshopu zjistíte, že tohle není to, co jste očekávali, že tenhle seminář nemá pro vás význam a při hledání práce vám nepomůže, tak mi prostě kdykoliv v průběhu workshopu oznámíte, že nejste spokojen/á a já vám bez dalších otázek vrátím celou zaplacenou částku zpět.

čtvrtek 8. 2. 2018, 10:00 - 17:30 v Praze

 Máte nějaké otázky?

Pořád nevíte, zda je seminář pro vás? Napište nám zprávu do chatovacího okna, které najdete vpravo dole nebo na info@ziskamdobroupraci.cz a popište vaši situaci. Rádi vám pomůžeme.

Pojďte do akce a do nového života!

Pokud jste dočetli až sem, je tahle akce pro vás. Vím to. Viděla jsem tolik váhajících lidí, nerozhodných, kteří mi nakonec děkovali. Byli kousek od rozhodnutí nepřijít.

Bude naprosto v pořádku, i když nepřijdete 🙂 ale vím, že pokud s vámi tato akce rezonuje, je prostě pro vás, pomůže vám a inspiruje vás.

Vyplňte se přihlášku a setkáme se.

Těším se na vás!
Jana Bártíková