Vzory a šablony životopisů dnes už nefungují

Jak si RYCHLE a SNADNO vytvoříte životopis, který vás odliší, nezapadne, upoutá a dostane vás na pohovory?


Problémem většiny životopisů, které dnes personalisté dostávají, je, že se z nich nedozvídají nic o kandidátovi, který jim ho poslal. Nedozvědí se nic o jeho osobnosti, hodnotě, potenciálu a možném přínosu. Většinu životopisů totiž tvoří jen data a nicneříkající fráze.
Jeden životopis jako druhý.

Pokud posíláte i vy takový životopis, dostáváte jen málo pozvání na pohovory. A díky tomu budete hledat práci ZBYTEČNĚ dlouho.

ZMĚŇTE TO! Vytvořte si životopis, za kterým budete vidět VY! Který o vás řekne, kdo jste, co umíte a znáte, jaká je vaše hodnota, váš přínos a potenciál. A který vás dostane na většinu pohovorů. A vy získáte práci za pár týdnů.

Podobný návod na internetu nenajdete. Tedy vlastně teď už ano.... TADY....

Použijte PŘESNÝ NÁVOD KROK ZA KROKEM, podle kterého si svůj nový životopis vytvoříte. Tenhle návod úspěšně vyzkoušely už stovky mých klientů a získali velmi rychle novou práci.

ŽIVOTOPIS, KTERÝ VÁS ODLIŠÍ

MNOHEM VÍC POZVÁNÍ NA POHOVOR

PRACOVNÍ NABÍDKA ZA PÁR TÝDNŮ

OVĚŘENO VÍCE NEŽ 420 KLIENTY

5 kroků a 10 video lekcí, díky kterým vás pozvou na většinu pohovorů a vy získáte rychle práci, kterou budete mít rádi

Každý den se uvolní jeden krok > už za tři dny můžete poslat životopis, který vás dostane na pohovory!

Praktická videa, kde budete sledovat můj postup na obrazovce a spolu se mnou budete klikat, psát, formulovat, nastavovat a upravovat či vytvářet životopis, profily, motivační dopis...

Propracované pracovní sešity a akční kroky, které vás dovedou k rychlým výsledkům

Mp3 nahrávky, sešity a návody, které vám usnadní práci

Moji plnou podporu v členské sekci, kde budu pravidelně odpovídat na vaše otázky

Neomezený a doživotní přístup do členské sekce, kde najdete celý obsah tréninku

Komunita stovek lidí, kteří stejně jako vy, chtějí získat dobrou práci, vám přinese nové kontakty a spolupráce

BONUS: Ukázky ze životopisů a motivačních dopisů - skutečné životopisy a motivační dopisy svých klientů, které je dostaly na 80 % pohovorů a oni tak získali dobrou práci za pár týdnů.

Moc děkuju Janě za hezký životopis, který mě se osobně líbí moc. Měla jsem dosud takový strohý, zahlcený informacemi. Jsem už starší kousek a pravdou je, že to, co platilo dříve, je dnes vážně nezajímavý a otravný.... Životopis jsem zatím poslala jen na jednu pozici, o kterou jsem moc stála a ZÍSKALA JSEM JI!! Na tomhle životopise se mi líbí skutečnost, že se jej učíte vytvářet sama. Tedy učíte se prodávat sebe sama. Děkuju.

Stanislava SavulákováKoordinátorka BOZP, PO, OŽP

Musím přiznat, ze má Jana Bártíková 100% pravdu. Během 14 dní jsem byl díky překopanému CV pozván na pohovor. Změnil jsem styl vystupování a sebeprezentace, od listopadu nastupuji jako ředitel menší firmy, kterou musím dostat do zisku.

Petr BisPlant Manager

Chtěla bych moc poděkovat Janě za její velmi cenné rady. Celý projekt mi velmi pomohl, hlavně jsem získala větší důvěru v sebe sama a Jana je úžasný profesionál, který dokáže opravdu skvěle vést a její rady jsou praktické a přináší výsledky, ze čtyř zaslaných životopisů jsem byla pozvána na tři pohovory! Za 6 týdnů jsme získala novou práci (to v tomto období byly Vánoce...). Proto děkuji Janě za to, co pro mě udělala

Kateřina TepláObchodní manažer

Jani, tvoje rady opravdu pomohly. Novou práci jsem v červenci 2014 opravdu získala při dodržení několika pravidel, které jsme spolu probraly. A vybírala jsem ze dvou nabídek, které přišly současně... Díky!!

Markéta ZáleskáPurchase Manager

Do tréninku Životopis 2.0 vstupte bez rizika.
Pokud po prvních třech krocích (po prvních třech dnech) programu zjistíte, že tohle není ono, že tenhle program vám nepomůže, napíšete mi, a já vám vrátím celou vaši platbu zpět. Nemůžete nic ztratit.

V tréninku Životopis 2.0
získáte:

Spolu se mnou si krok za krokem vytvoříte životopis, který nikde jinde nenajdete. Žádný vzor, šablona ani návod na internetu vám neumožní si takový životopis vytvořit. Dostane vás na většinu pohovorů a zkrátí vám hledání práce o několik měsíců.

Tento životopis použilo už několik stovek mých klientů a také je dostal na většinu pohovorů a oni tak získali velmi rychle dobrou práci.

Program tvoří 5 kroků. Každý krok obsahuje 2 videa, úkoly, pracovní sešity, mp3 nahrávky a prostor pro vaše otázky, na které budu pravidelně odpovídat.

Zjistíme spolu, co chcete dělat a proč. Jaká práce vás bude bavit a naplňovat. V jaké práci si vyděláte mnohem víc peněz.

S mou pomocí zjistíte, v čem je vaše jedinečnost a unikátnost. Uvidíte, co všechno můžete nabídnout, jaké máte nečekané předpoklady k tomu, abyste získali skvělou práci a byli jste v ní úspěšní.

Povedu vás krok za krokem a řádek po řádku.
Budu spolu s vámi tvořit váš jedinečný životopis. Vy uvidíte, co, kam a jak píšu. Každý svůj krok, každý klik vám vysvětlím – proč a jak právě takto.

Ukážu vám, jaký typ písma, jaké odrážky, jakou fotografii a jaké další detaily a proč máte použít, aby byl váš životopis perfektní.
Poradím vám, jaké informace do životopisu dát a jaké ne, jak je správně řadit, co vypíchnout a co vynechat.

Navedu vás, co a jak správně formulovat, abyste se vyhnuli klišé a frázím. Jak v několika málo slovech argumentovat a přesvědčit.
Dostanete ode mě kontrolní seznam, s jeho pomocí si před odesláním zkontrolujete, jestli vašemu životopisu už nic nechybí k dokonalosti.

Váš nový životopis vás odliší od dalších kandidátů. Bude stručný, přehledný, strukturovaný. A zároveň řekne o vás, kdo jste, co chcete dělat a proč a jaká je vaše hodnota a váš přínos pro zaměstnavatele. Tedy přesně to, co personalista potřebuje ve vašem životopise během 30vteřin najít…

Vytvoříte si tak snadno s mou pomocí úplně nový životopis, který vás dostane na pohovory s úspěšností až 80 %.

Vytvoříme společně váš profil na pracovních portálech, jako je třeba Jobs.cz a na LinkedIn. Váš nový profil se stane magnetem, který bude přitahovat pozornost personalistů. Podpoří váš životopis a přitáhne vám nové pracovní nabídky.

Potom spolu, krok za krokem budeme vymýšlet, formulovat a psát motivační dopis, který podpoří váš životopis

A navíc DNES obdržíte tento jedinečný bonus:

Ukázkové životopisy a motivační dopisy. Daruji vám skutečné životopisy a motivační dopisy svých klientů, které je dostaly na 80% pohovorů a oni tak získali dobrou práci za pár týdnů. Získáte tak jedinečnou inspiraci pro svůj vlastní životopis a motivační dopis.


CO OBSAHUJÍ JEDNOTLIVÉ KROKY TRÉNINKU?

 • 1

  MOJE DOBRÁ PRÁCE

  Zjistíme spolu, co chcete dělat a proč. Jaká práce vás bude bavit a naplňovat. V jaké práci si vyděláte mnohem víc peněz. Povedu vás otázkami k odpovědím, které máte v sobě hluboko uloženy a sami je nedokážete v sobě objevit. Tak si vytvoříte pevný základ vašeho úspěchu. Budete vědět, co chcete a za čím si vlastně jdete. Budete v hledání práce zacílení, zažijete méně odmítnutí a více výher. V nové práci pak dosáhnete skvělých výsledků a budete úspěšní.
 • 2

  MOJE HODNOTA

  Tady konečně uvidíte, co všechno umíte a znáte, jaké máte za sebou výsledky, úspěchy… A budete je umět prodat. Objevíme spolu ve vás váš diamant. S mou pomocí zjistíte, v čem je vaše jedinečnost a unikátnost. Uvidíte, co všechno můžete nabídnout, jaké máte nečekané předpoklady k tomu, abyste získali skvělou práci a byli jste v ní úspěšní. Poprvé před sebou na papíře uvidíte, v čem je vaše síla a jakým přínosem pro druhé skutečně jste. A dokážete si stanovit i svoji cenu – budete vědět, za jaký plat chcete svoji práci dělat.
 • 3

  ÚSPĚŠNÝ ŽIVOTOPIS

  Tohle je klíčový krok, který rozhodne o tom, jak dlouho budete hledat práci. Povedu vás krok za krokem a řádek po řádku. Budu spolu s vámi tvořit ukázkový životopis. Vy uvidíte, co, kam a jak píšu. Každý svůj krok, každý klik vám vysvětlím – proč a jak právě takto. V tomhle kroku spolu se mnou vytvoříte životopis, který nikde jinde nenajdete. Žádný vzor, šablona ani návod na internetu vám neumožní si takový životopis vytvořit. dostane vás na většinu pohovorů. Zkrátí vám hledání práce o několik měsíců.
 • 4

  PROFILY NA PRACOVNÍCH PORTÁLECH A NA LINKED-IN

  Vytvoříme společně váš profil na pracovních portálech, jako je třeba Jobs.cz a na LinkedIn. Znovu vás povedu krok za krokem. Budete sledovat můj postup na obrazovce a spolu se mnou budete klikat, nastavovat a upravovat či vytvářet svůj vlastní profil na pracovních portálech a na LinkedIn. Váš nový profil se stane magnetem, který bude přitahovat pozornost personalistů. Podpoří váš životopis a přitáhne vám nové pracovní nabídky.
 • 5

  OPRAVDU MOTIVAČNÍ DOPIS

  Vytvoříte si podle mého návodu opravdu motivační dopis, který podpoří váš životopis. Znovu spolu, krok za krokem budeme vymýšlet, formulovat a psát. Já s vámi a vy se mnou. Uvidíte, jaké informace do motivačního dopisu patří a jaké ne. Vyhnete se klišé a frázím, budete formulovat přirozeně… Dozvíte se, jaké formality je třeba dodržet. Ukážu vám zásadní tipy, díky kterým účinnost vašeho motivačního dopisu výrazně zvýšíte. Pak začnete posílat motivační dopisy, díky kterým se budou personalisté těšit, až si váš životopis otevřou a budou mu věnovat více času a větší pozornost.

Každý z těchto 5ti kroků obsahuje 2 videa – v prvním vám předám nové informace, to druhé bude plné praktických kroků a úkolů. Ty budu provádět spolu s vámi, vy uvidíte každý můj krok, každé kliknutí, nastavení…

Dále každý krok obsahuje seznamy úkolů, pracovní sešity, mp3 nahrávky a prostor pro vaše otázky,
na které budu pravidelně odpovídat.


MÁTE JEŠTĚ OTÁZKY?

Proč se kroky tréninku uvolňují tak rychle - každý den jeden?

Pokud člověk hledá práci, je právě v situaci, která pro něj není dobrá. A tu potřebuje VELMI RYCHLE změnit. I proto je program tak intenzivní. Není třeba dlouho čekat na uvolnění dalšího kroku. A díky tomu můžete už za tři dny poslat životopis, který vás dostane na pohovory. A pak získat dobrou práci za pár týdnů. Pokud vám však tohle tempo nevyhovuje, můžete postupovat pomaleji. Přístup do programu máte už navždy.

Proč bych měl do tréninku vstoupit, když na internetu je plno šablon a vzorů životopisů a všechno zdarma

Ano, je to tak, vzorů i šablon životopisů je všude plno. Podle šablony nebo vzoru si vytvoříte životopis, který bude vypadat stejně, jako desítky dalších, které přijdou na jednu pracovní pozici. Neodliší vás, nezaujme, zapadne. 90% lidí nedostane na základě životopisu pozvání na pohovor, 90% životopisů je podle šablon a vzorů... životopis podle vzoru nebo šablony o vás neřekne, kdo jste a jakým přínosem budete. Tedy to, co právě personalista v životopise hledá...

Proč tedy vzory a šablony na internetu jsou, když nefungují?

Někteří lidé prostě chtějí jednoduchá a rychlá řešení a nad výsledkem moc nepřemýšlejí. Šablony a vzory jsou právě takovým rychlým, instantním řešením, ale nefungují. Často jsou zastaralé, nepřehledné, neumožní vám ukázat svoji jedinečnou individualitu. Životopis podle vzoru nebo šablony vás dostane tak na 1 pohovor z 10. Životopis 2.0 vás dostane až na 8 pohovorů z 10..

Co když nevím, jakou práci chci dělat?

Tréninkem už prošlo víc než 420 lidí a mnoho z nich na začátku nevědělo, co vlastně chtějí dělat, na co se zaměřit. Celý trénink je založen na práci se sebou samým. A jak se lekce zveřejňují postupně, budete mít čas si všechno ujasnit. Už v prvním kroku Moje dobrá práce, tedy hned na začátku programu, společně odhalíme vaše zájmy, vášně, vaše směřování a pak hned v dalším kroku vaše schopnosti, dovednosti, silné stránky. A vytvoříme spolu životopis, ve kterém tohle všechno snadno ukážete.

A bude to fungovat i pro mě? Je mi už 53 let...

Ano, bude. Pomohu vám se prezentovat tak, že váš věk nebude nikoho zajímat. Upoutáte především tím, co firmě můžete přinést. Všechny postupy, rady a návody zohledňují vaši osobnost a vaši vlastní situaci, potenciál, možnosti. Proto fungují, ať je vám přes 50 let, jste absolvent nebo maminka na mateřské.

Je třeba být technicky zdatný?

Tento trénink obsahuje detailní návod, jak si vytvoříte životopis, který vás dostane na pohovory. Na to, abyste to dokázali, není třeba žádné přesné vzdělání či technické dovednosti. Tou jedinou podmínkou je, že se chcete učit. No a ať jste v tuto chvíli v jakékoliv situaci, ukážu vám krok za krokem, co je třeba udělat pro to, abyste za pár týdnů získali dobrou práci

Co když mám jen málo času se tréninku věnovat?

Pokud nyní vstoupíte, tak celý tréninkem je vám k dispozici doživotně v online členské sekci. Můžete jít vlastním tempem a k lekcím se libovolně vracet… Pokud tedy zvažujete vstoupit, doporučujeme tak učinit nyní. Již za pár hodin totiž brány do tréninku pro tento rok zavřeme.

Je tenhle návod na životopis vhodný i pro absolventy?

Ano, je. V tomhle tréninku vám dám návod, jak objevíte, ukážete a prodáte svoji hodnotu ve svém životopise, dostanete pozvání na spoustu pohovorů a tak získáte velmi rychle práci, která vás bude bavit. Všechny postupy, rady a návody zohledňují vaši osobnost a vaši vlastní situaci, potenciál, možnosti. Proto fungují, ať jste absolvent, maminka na mateřské nebo je vám přes 50 let.

Potřebujete pomoc?

Jsme tu pro vás! V případě jakýchkoliv problému či otázek nám napište do chatovacího okna vpravo dole na této stránce anebo pište na info@ziskamdobroupraci.cz