Jak za 8 týdnů získat dobrou práci?

Ať je váš důvod pro získání nové práce jakýkoliv, zkraťte si dobu hledání a stejně jako stovky jiných lidí jděte na jistotu a novou práci dostanete mnohem rychleji...

Poznáváte se v některém z těchto tvrzení?

 • Rozesílám životopisy na všechny strany, ale stále bez úspěchu
 • Nevím, jak správně napsat a používat motivační dopis
 • Pohovor je pro mne noční můra - jak to zvládnout v pohodě
 • Vyzkoušel jsem už všechno možné a stejně jsem stále na začátku - stále hledám jinou práci?
 • Nevím, zda nedělám něco zbytečně.
 • Nejsem si jistý, zda jsem pro nalezení nové práce udělal opravdu vše
 • Chci mít tohle období už za sebou a TĚŠIT SE Z NOVÉ DOBRÉ PRÁCE!

Potřebujete ověřený a jasný postup, který vás dovede k cíli

KOMPLETNÍ VIDEO ZÁZNAM SEMINÁŘE

ZÍSKÁM DOBROU PRÁCI NAŽIVO

V čem je tenhle seminář jiný?

ŽÁDNÁ SUCHÁ TEORIE!

Všechny rady, návody, postupy, které se zde dozvíte, jsou s úspěchem vyzkoušené v praxi

NENÍ TO NUDNÁ PŘEDNÁŠKA!

Celý seminář je nabitý praktickými ukázkami, cvičeními, diskusemi...

ŽÁDNÉ VZORY, ŠABLONY A UNIVERZÁLNÍ RADY!

Jste jedineční, i vaše sebeprezentace na pohovoru má být jedinečná!

TO, CO SE DOZVÍTE, MŮŽETE HNED DRUHÝ DEN POUŽÍT!
Seminář je praktický, konkrétní, k věci....

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU >>>>

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI SEMINÁŘE?

Tak jsem konečně získala dobrou práci, takovou jakou jsem chtěla a v pondělí nastupuji. Jsem štěstím bez sebe. V neděli se stěhuji do Prahy. Děkuji hlavně, že ten seminář, který jsem u vás absolvovala, mě nakopnul, tím správným směrem, že mám právo jít za svým snem a že není nic špatného na tom říkat, co si člověk myslí, to je taky důležité. Mějte se krásně a ještě jednou děkuji.

Tereza

Tento profesionální seminář doporučuji každému, kdo chce vědět, jak si najít práci rychleji a jak postupovat úspěšně bod po bodu ve výběrovém řízení.
Na semináři se rozebírá každý bod výběrového řízení a každý účastník hned pochopí, jakých chyb se dopouštěl. Jana je skvělý profesionál a má za sebou zkušenosti, které nyní předává druhým.

Blanka

7 videí obsahuje praktické a fungující rady, návody a postupy, které pomohly už stovkám lidí získat velmi rychle novou práci

O čem jednotlivá videa jsou a co se naučíte?

 • 1
  VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ JE PRODEJNÍ PROCES
  Dozvíte se, jaké kroky vás k dobré práci dovedou. Jak na sebe navazují a proč je důležité žádný nevynechat...
 • 2
  JAKÁ JE VAŠE DOBRÁ PRÁCE
  Uvidíte, proč je důležité si hned na začátku ujasnit, co chcete dělat a proč. Ukážu vám, jak to zjistit a jak tahle informace zásadně ovlivní to, jak rychle práci získáte.
 • 3
  JAKÁ JE VAŠE HODNOTA
  Objevíte, že i vy máte v sobě svůj diamant - jedinečnou hodnotu, kterou můžete nabídnout svému zaměstnavateli. Ukážu vám, jak svoji hodnotu v sobě najít a jak ji na trhu práce "prodat"
 • 4
  ŽIVOTOPIS, KTERÝ VÁS DOSTANE NA POHOVORY
  Vytvoříte si životopis, který ukáže vaši jedinečnost a individualitu. Který prodá vaši hodnotu a váš přínos a dostane vás na většinu pohovorů.
 • 5
  OPRAVDU MOTIVAČNÍ DOPIS A PROFILY
  Budete umět napsat opravdu motivační dopis, který podpoří účinnost vašeho životopisu. Naučíte se, jak si vytvořit na Jobs.cz a na LinkedIn profily, které budou přitahovat pozornost personalistů.
 • 6
  PŘÍPRAVA NA POHOVOR = 50 % ÚSPĚCHU
  Uvidíte, jak se OPRAVDU připravit na pohovor. Dostanete návod na přípravu, která vám zajistí 50 % úspěchu na pohovoru. Získáte konkurenční výhodu před ostatními kandidáty.
 • 7
  JAK HODNOTIT SVŮJ VÝKON A UČIT SE Z CHYB
  Nakonec vám dám návod, jak neopakovat chyby, jak se z nich poučit a jak se neustále zlepšovat.

Záznam semináře vám zůstane UŽ NAVŽDY!
Přístup k videím máte kdykoliv a odkudkoliv potřebujete -
24 hodin denně 7 dní v týdnu.


A HLAVNÍ PŘÍNOS PRO VÁS?
ZÍSKÁTE DOBROU PRÁCI ZA PÁR TÝDNŮ!

Děkuji Vám za zajímavý a přínosný seminář, kde jsem měla možnost ujasnit si, jakou práci hledám, zkonzultovat životopis a mohla jsem se zeptat na cokoli, co jsem potřebovala. Rovněž jsem zjistila, co jsem dělala doposud špatně a hned druhý den jsem začala znovu a jinak. Věřím, že díky Vám brzy najdu vysněnou práci. Všem, kteří ještě váhají, chci vzkázat, že mi to stálo za to jet na seminář přes celou republiku.

Hana

PO MĚSÍCI: Dobrý den Jano, chtěla bych Vám poděkovat za Vaše webináře, blogy i živý seminář, protože mi moc pomohly napsat motivační dopis, životopis a uvědomit si svoji hodnotu. Od ledna mám novou práci a věřím, že to bude moje vysněná práce...
Ať se Vám daří a máte spoustu spokojených klientů.

Hana

Kolik záznam semináře stojí?

Za vstup na můj živý seminář běžně zaplatíte 2.650 Kč

Cena kompletního záznamu semináře
je jen 990 Kč


Vyzkoušené postupy

Příklady
z praxe

Praktické úkoly

Otázky účastníků


Dobrý den, Jani, limit 8 týdnů po semináři je splněn. Díky upravenému životopisu ze semináře v Praze jsem se odhodlala poslat ho přímo na MěÚ k rukám vedoucí Odboru školství, ta se mi hned druhý den ozvala a dostala jsem nabídku na funkci "Manažerka projektu" z dotací EU pro vzdělávání žáků z obcí.
Chci Vám poděkovat za Vaše slova, která dostála naplnění, že do 8 týdnů po semináři při správných krocích přijde pracovní nabídka na základě životopisu, který zaujme. Už vím, že životopis podle Vašich rad FUNGUJE. A za to opravdu děkuji.

Jana Pešková

Dobrý den Jano! Po získání mého diamantu při účasti na sobotním semináři naživo Získám dobrou práci, se mi celou cestu domů přehrávalo v hlavě jaký bude můj další krok, co udělám pro moji dobrou práci a přehrávalo se to jako film. Opravdu se mi to vše přehrávalo jako nekonečný film, který jsem v tu chvíli žila. Příběh a možnosti byly nekonečné. Opět jsem žila.
Nejen seminář, ale celá Vaše práce je k nezaplacení!
Znovu ze srdce děkuji.

Jaroslava

Na seminář jsem se přihlásila, jelikož jsem velice dlouho stála na místě a potřebovala jsem nutně nějaký nový podmět, povzbuzení a změnit věci, které nefungují, na věci které fungují. Líbilo se mi, že jsem zjistila, kde je největší problém, a ujasnila si, že musím jít za hlasem svého srdce a nikdo a nic mě do toho nemůže nutit něco proti mé vůli.
Zjistila jsem, že na tom není vůbec nic špatného jít si za svými sny a cíli. Také dobré rady, jak ještě vypilovat životopis a probrat do hloubky svého vědomí, co opravdu chci a proč, dostat se takzvaně věcem pod povrch.

Tereza

Už delší dobu přemýšlím o změně zaměstnání a na seminář Získám dobrou práci jsem se přihlásila, abych s tím konečně začala něco dělat.
Zjistila jsem, jak důležité je odpovědět si na správně položené otázky. Začala jsem předělávat životopis.
Jana Bártíková je člověk, který Vám ukáže cestu jak na to. Ze své osobní zkušenosti můžu jenom doporučit

Šárka

Na semináři se mi líbil ucelený a na sebe navazující program, i dostatečný prostor pro otázky, které byly vstřícně zodpovězeny. Hodnotnou informací pro mě osobně bylo, jak správně vytvořit motivační dopis, aby zaujal na první přečtení a jak je to důležité pro mého budoucího zaměstnavatele při výběru mě jako zaměstnance. Líbil se mi právě ten pohled druhé strany, což mi Jana Bártíková uměla poskytnout. Dále jsem si uvědomila, jakou chybu jsem dělala při psaní strukturovaného životopisu, takže také velký přínos.
Seminář doporučuji všem, kteří posílají životopisy a motivační dopisy do firem a odpovědi nechodí, na pohovory nejsou zvaní a sami sebe se potom ptají – kde je chyba a co dělám špatně? Na tomto semináři je možné najít odpovědi.

Iveta

Na živý seminář jsem se přihlásil poté, co jsem s Vámi absolvoval program Získám dobrou práci. Výsledkem naší spolupráce byl nově koncipovaný životopis, nově strukturovaný profil na pracovních portálech a LinkedIn a mnoho dobrých rad týkajících se vlastního přijímacího pohovoru. Obdržel jsem tedy celou řadu kvalitních technických pomůcek, nicméně chyběl mi živý kontakt s Vámi a s lidmi, kteří řeší podobný problém jako já.
Pojal jsem účast na semináři původně jen jako další bonus, když už "všechno vím a znám". Po první čtvrthodině jsem s úžasem zjistil, že jsem při sestavování nových a lepších životopisů vycházel z toho, co jsem kdy dělal a zcela jsem opustil stěžejní myšlenku projektu. Tedy to, CO BYCH DĚLAT SKUTEČNĚ CHTĚL.
Seminář mi tedy umožnil dostat se trochu "stranou" a podívat se na svou dosavadní kariéru z trochu jiného úhlu. K tomu jste mi pomohla jak Vy, tak ostatní účastníci semináře - úžasní lidé a skuteční odborníci, kteří při hledání nové práce narážejí na různé bariéry systému jménem pracovní trh. Takže semináře mohou využít nejen ti, kteří dosud v hledání práce poněkud tápou, ale i ti, kteří již pod Vaším vedením pokročili směrem k opravdu lepší práci. Kdo se Vašeho semináře zúčastní, rozhodně nebude litovat.

Michal Novotný

Seminář vytvořila a vede:

Jana Bártíková, průvodce na cestě k dobré práci

Předávám vám to, co jsem se naučila za 15 let praxe, kdy jsem vybírala lidi do svých týmů a rukama mi prošlo více než 5.000 tisíc životopisů.

Vedla jsem stovky pohovorů a přijala stovky uchazečů.

Vím, co funguje na současném trhu práce, protože spolupracuji s personalisty a s manažery, kteří vedou výběrová řízení na různé pozice. Také se vzdělávám u nás a v USA.

Předávám vám také to, co jsem si na vlastní kůži jako uchazeč mnohokrát vyzkoušela a metodou pokus-omyl vypilovala tak, že jsem si vždy našla dobrou práci za několik týdnů.

Ukazuji vám cestu, jak získat dobrou práci už za několik týdnů.
Pomáhám vám objevit vaše talenty a poslání a najít v sobě svoji hodnotu.

Pomohla jsem už stovkám lidí získat dobrou práci za pár týdnů...

Můžete dělat to samé, co jste zkoušeli doposud...
Nebo chcete novou práci.
ZÍSKEJTE JI! Teď už víte jak.

Ano, chci kompletní návod k získání nové práce za 990 Kč.