Přihláška na transformační seminář

CESTA ZA DIAMANTEM V NÁS

v sobotu 26. 5. 2018 v Praze

PŘIHLÁŠKA NA SEMINÁŘ

Cena semináře 2 490 Kč


Co získáte po vyplnění a zaplacení přihlášky:

  • Vstup na celodenní transformační seminář 26. 5. 2018 v Praze
  • Přístup do členské sekce s informacemi a úkoly, které vás připraví na seminář
  • Pracovní sešit a prezentaci ze semináře (v tištěné i online formě)
  • Přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde se už před seminářem setkáte s lidmi, jako jste vy

V případě, že seminář absolvujete a na místě mi v průběhu nebo po skončení semináře řeknete, že vám nepomohl, že vám nic nedal, vrátím vám všechny peníze zpět.


Po účasti na semináři se mi celou cestu domů přehrávalo v hlavě, jaký bude můj další krok, co udělám pro moji dobrou práci... Opravu se mi to vše přehrávalo jako nekonečný film, který jsem v tu chvíli žila. Příběh a možnosti byly nekonečné. Opět jsem žila.
Nejen seminář, ale celá Vaše práce je k nezaplacení! Znovu ze srdce děkuji.

Jaroslava

Přestože mám za sebou hned několik skvělých výsledků a dlouhá studia, po nepříjemném odchodu z dvou posledních zaměstnání, registraci na úřadu práce a dnech trávených doma, jsem začala mít strach, jestli vůbec něco umím a jestli třeba nejsem k ničemu, jenom jsem si toho do teď nevšimla.. 🙂
Líbilo se mi, že Jana vede člověka k důvěře v jeho schopnosti a k otevřenosti, k upřímnému chování k sobě a svým potřebám i potřebám zaměstnavatele. Školení bylo opravdu lidské a vzdálené nějakému koučinku typu "pochlapte se", "ukažte svoji dravost" či mlžte v cv.
Doporučuji seminář každému, kdo ráno vstane a s nepříjemným pocitem/kopřivkou, navíc po značném přemlouvání se, si jde smutně hledat práci. Po tomto semináři se Vám bude hledat příjemněji.

Adéla Tomíčková

Potřebujete pomoc?

Jsme tu pro vás! V případě jakýchkoliv problému či otázek nám napište do chatovacího okna vpravo dole na této stránce anebo pište na info@ziskamdobroupraci.cz