OBJEVTE V SOBĚ SVOJI JEDINEČNOU HODNOTU!


Jste jedineční. Vaše hodnota je unikátní.
Stačí ji jen objevit.
Tento ebook ZDARMA vám pomůže.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Svůj diamant našlo již 0 lidí

Co se v ebooku dozvíte?

Každý člověk má hodnotu. I VY!

Každý z nás je jedinečný. Každý z nás umí něco jiného. Každému z nás se někdy něco podařilo, v něčem uspěl. Každý se někdy něco naučil a také naučil něco někoho dalšího.

V čem je právě vaše hodnota?

Vaše hodnota je unikátní. Nikdo jiný na světě nemá v sobě stejnou hodnotu, jako vy… Je to diamant, který se ve vás skrývá…

Proč potřebujete poznat svoji hodnotu?

Pokud svoji hodnotu v práci uplatňujeme, pak ji děláme s uspokojením, děláme ji dobře, dosahujeme v ní svých cílů a úspěchů. Když znáte svoji hodnotu, tak v životě hodně získáváte.

Proč vaše hodnota zůstává skrytá?

Proč je pro personalisty tak těžké dozvědět se něco o vaší jedinečnosti, o vaší hodnotě? Dozvědět se informace, které jim pomohou odhadnout váš přínos?

Jak svoji hodnotu objevit?

Použijte praktický návod a objevíte svoji hodnotu. Odhalíte svůj diamant, vynesete ho na světlo a dovolíte mu zazářit...

A co dál?

V momentě, kdy budete znát svoji hodnotu, ji můžete prezentovat. Prodat. V životopise, v motivačním dopise, v profilech na pracovních portálech a na LinkedIn, na pohovoru. A tak získat velmi rychle práci, kterou budete mít rádi.

Autorka ebooku: Jana Bártíková,
průvodce na cestě k dobré práci, kariérní kouč

V každém člověku je ukrytý diamant – jeho osobnost, jeho znalosti, dovednosti zkušenosti, jeho talent… Spousta lidí nevěří, že to, co umí a znají, jací jsou, je naprosto jedinečné, unikátní, hodnotné – jako diamant…
Těší mě, když mohu pomoci lidem tento pohled na sebe sama změnit. Když s mou pomocí v sobě svůj diamant naleznou, vynesou ho z hlubin na světlo a nechají zazářit…

Co řekli čtenáři ebooku?

E-book obsahuje podrobné kroky se srozumitelným postupem. Dostal jsem návod, jak prezentovat co umím, svoji flexibilitu v pracovním procesu... Souběžně nebát se říct o svůj plat... Vím, co upřednostnit a co dělám za chyby.
E-book doporučuji všem váhavým, nebo nesmělým při prosazování sebe sama...

Karel

Pomohl mi lépe si uvědomit všechny své dovednosti a že je důležité je prezentovat. Uvědomila jsem si, jak důležité je vidět i malé výsledky a úspěchy i mimo profesi.
Doporučuji všem lidem, kteří si nejsou jistí jakým profesním směrem jít. Všem, kteří hledají práci.

Ludmila

Děkuji za otevření očí. E-book mi pomohl uvědomit, že MÁM co nabídnout a mohu chtít práci, která by mě bavila i naplňovala moje potřeby. Musím se umět PRODAT.
Doporučuji každému, i tomu kdo nehledá novou práci. Je velmi důležité znát svou cenu i v běžném životě, být asertivní a sebevědomý člověk.

Hanka

Je čas objevit svou hodnotu a potenciál

Svůj diamant našlo již 0 lidí. Chcete být další?