Jak bez obav odejít ze stávající práce
a novou získat do 8 týdnů?

Zahoďte všechny strachy, které vás zbytečně drží při zdi.
Jděte za svým kariérním snem!

Mám pro vás detailní návod, jak se zařadit mezi 10 % uchazečů, kteří vyhrávají většinu výběrových řízení a dobrou práci získají za méně než 8 týdnů...

Můžete si dál pohrávat s myšlenkou,
že jednou změníte práci a budete dělat to, co jste vždy dělat chtěli.

Můžete dál snít o tom, že se to v nynější práci změní a vy si už nebudete připadat
tak zbyteční, nedocenění, přepracovaní a využívaní.

Můžete doufat, že nový šéf vaše kvality konečně docení,
že až odejde nepříjemná kolegyně, bude se líp dýchat,
a že až dostanete trochu přidáno, bude ta vaše práce mnohem zajímavější.

MŮŽE TO TAK BÝT...
Ale sama vím, kam až tohle čekání může dojít... Proto

nečekejte na změnu...

"Buďte sami změnou, kterou chcete ve svém životě vidět!"
- Mahátma Gándhí

Lidé, kteří za mnou přichází po marných týdnech hledání, DĚLAJÍ NĚKOLIK CHYB, které jim brání získat práci, kterou chtějí.

 • Začnou okamžitě hledat,
  aniž by si ujasnili svoje priority, očekávání a zohlednily svoje přání, talenty i znalosti, které mají a mohli by jim přinášet peníze.
 • Spoléhají na to, co se o tvorbě životopisu naučili ve škole
  nebo dohledali z různých zdrojů na internetu a podle toho vytvoří nicneříkající CV, kterých dostávají personalisté stovky.
 • Nepíší motivační dopisy
  nebo je jejich představa o motivačním dopise zkreslená a tak jim není k užitku, i kdyby jej posílali.
 • Na pohovor přijdou nepřipravení a nervozní.
  Neumí si vyjednat vhodné podmínky a říct si o adekvátní plat a často ani neví, kolik by si měli říct, protože neznají svou hodnotu. Ta postupem času, jak jde týden za týdnem neúspěšného hledání, klesá.
 • Nakonec vezmou JAKOUKOLIV práci,
  jen aby nemuseli být doma.

Po čase hledají znovu...
A znovu...
A znovu.

POMOHU VÁM TENHLE KOLOTOČ ZMĚNIT

Vytvořila jsem 11 krokový postup, díky kterému získáte velmi rychle práci, kterou opravdu chcete a vyjednáte si podmínky, které potřebujete.

Dám vám vyzkoušené praktické návody, tipy a informace, které velmi snadno použijete a získáte práci za několik málo týdnů.

S mou pomocí zjistíte, v čem je vaše jedinečnost a unikátnost. Uvidíte, co všechno můžete nabídnout, jaké máte nečekané předpoklady k tomu, abyste získali skvělou práci a byli v ní úspěšní.

Chtěla bych moc poděkovat Janě za její velmi cenné rady. Celý projekt mi velmi pomohl, hlavně jsem získala větší důvěru v sebe sama a Jana je úžasný profesionál, který dokáže opravdu skvěle vést a její rady jsou praktické a přináší výsledky. Ze čtyř zaslaných životopisů jsem byla pozvána na tři pohovory! Za 6 týdnů jsem získala novou práci (to v tomto období byly Vánoce...). Proto děkuji Janě za to, co pro mě udělala

Kateřina TepláObchodní manažer

UKÁŽI VÁM, JAK KROK ZA KROKEM ZÍSKAT DOBROU PRÁCI, KTEROU BUDETE MÍT RÁDI

Neztrácejte čas zbytečnostmi - stačí vám hledat hodinu denně.

Vytvořte si životopis, který vás dostane na většinu pohovorů...

a opravdu motivační dopis, který podpoří váš životopis.

Osvojte si strategii, se kterou uspějete na většině pohovorů.

Netradiční, ale funkční, postupy, jak můžete získat dobrou práci.

Vytvořte si potenciál pro úspěšné budování kariéry i do budoucna.


Za 11 dní vás provedu procesem hledáním práce od A do Z.
Výsledkem bude úspěšné získání práce, kterou chcete!

V programu Získám dobrou práci INTENZIV
jsem pro vás připravila:

22 video lekcí

Praktická videa, kde budete sledovat můj postup a společně se mnou klikat, psát, formulovat, nastavovat a upravovat či vytvářet životopis, profily, motivační dopis, strategii na pohovor...

Pracovní sešity

Akční kroky, tabulky a propracované návody, které vás dovedou k rychlým výsledkům.

Podpora a pomoc

Získáte moji plnou podporu a odpovědi na své otázky.

Uzavřená členská sekce

Komunita stovek lidí, kteří stejně jako vy chtějí získat dobrou práci, vám přinese nové kontakty a možnosti spolupráce.

DOŽIVOTNÍ PŘÍSTUP

Neomezený a doživotní přístup do členské sekce, kde najdete celý obsah programu.

Každý den se vám otevře 1 krok.
Za 11 dní máte celý balíček návodů a rad, které pro rychlé získání práce potřebujete. Přístup k nim máte už napořád. Můžete se kdykoliv vrátit, opakovat a postupovat svým vlastním tempem.

CO OBSAHUJÍ JEDNOTLIVÉ KROKY PROGRAMU
Získám dobrou práci INTENZIV?

 • 1
  EFEKTIVNÍ SYSTÉM
  Vytvoříte si jednoduchý plán, jak získáte takovou práci, jakou opravdu chcete. Naučím vás systematicky a bez zbytečné ztráty času hledat efektivně práci a mít o tom přehled.
 • 2
  MOJE DOBRÁ PRÁCE
  Povedu vás otázkami k odpovědím: Co chcete dělat a proč? Jaká práce vás bude bavit a naplňovat? To je základ úspěchu. Vaše zacílení vás povede k výsledkům = zažijete méně odmítnutí a více výher.
 • 3
  MOJE HODNOTA
  Naučím vás vidět svou jedinečnost a unikátnost. Uvědomíte si, co všechno umíte a znáte a budete to umět i prodat. Možná poprvé v životě uvidíte, co všechno můžete nabídnout, jaké máte nečekané předpoklady k tomu, abyste získali skvělou práci a byli v ní úspěšní. A vyjednali si plat, který vaší hodnotě odpovídá.
 • 4
  ÚSPĚŠNÝ ŽIVOTOPIS
  Krok za krokem, řádek po řádku si vytvoříte životopis, který nikde jinde nenajdete. Životopis, který vás umí dostat na 8 z 10 pohovorů a tím si zkrátíte hledání práce o několik měsíců.
 • 5
  PROFILY NA PRACOVNÍCH PORTÁLECH A NA LINKED-IN
  Vytvoříte si krok za krokem profil na pracovních portálech jako třeba Jobs.cz a na LinkedIn. Profil, který se stane magnetem, podpoří váš životopis a přitáhne vám nové pracovní nabídky.
 • 6
  VYHLEDÁVÁNÍ PRACOVNÍCH NABÍDEK
  Naučím vás, jak přesně vyhledávat v nabídkách práce tu, kterou chcete dělat. Odtajním zajímavé zdroje atraktivních nabídek, které se navíc mohou hledat samy. Zaručuji vám, že bude z čeho vybírat.
 • 7
  OPRAVDU MOTIVAČNÍ DOPIS
  Bez frází a klišé, s potřebnými formalitami a informacemi, která sem patří. Opravdu motivační dopis, který podpoří váš životopis. Začnete posílat motivační dopisy, díky kterým se budou personalisté na váš životopis těšit
 • 8
  SPRÁVNÁ PŘÍPRAVA NA POHOVOR
  Další klíčový krok. Připravíte svoji úspěšnou strategii pro pohovor. Budete vědět, co a jak o sobě prezentovat... Nejenže zanecháte stopu, ale ukážete svoji hodnotu a přínos. Budete připraveni tak, jak není 90 % vašich konkurentů…
 • 9
  ÚSPĚŠNÝ POHOVOR
  Cílem tohoto kroku je jediné: máte práci, kterou chcete! Předám vám spoustu praktických tipů, rad a návodů - co a jak na pohovoru udělat, říkat, jak se zbavit strachu a nervozity, jak říci i to, na co se nikdo neptal. Naučím vás argumentovat, abyste nepohořeli jako 95 % kandidátů a dostali brzy pracovní nabídku nebo i několik současně.
 • 10
  SEBEHODNOCENÍ A ZPĚTNÁ VAZBA
  Výběrová řízení mívají více než jedno kolo. V tomto kroku uvidíte co a jak udělat, abyste na dalším kole pohovoru podali ještě lepší výkon, odhalili svůj potenciál a i v dalším kole uspěli. Ukážu vám, jak získáte od personalistů zpětnou vazbu a tyto informace zúročit na maximum.
 • 11
  PROAKTIVNÍ HLEDÁNÍ NOVÉ PRÁCE
  Netradiční, ale funkční postupy, jak můžete získat dobrou práci. Dozvíte se, jak si vybudovat status experta, kterého budou zaměstnavatelé oslovovat sami a tím se vám otevřou další možnosti, díky kterým nejen můžete získat práci nyní. Vytvoříte si také potenciál pro úspěšné budování kariéry do budoucna.

Každý z těchto 11 kroků obsahuje 2 videa

 •  v prvním vám předám nové informace,
 • druhé bude plné praktických kroků a úkolů. Ty budu provádět spolu s vámi, vy uvidíte každý můj krok, každé kliknutí, nastavení...

Každý krok má vlastní seznamy úkolů, pracovní sešity, MP3 nahrávky a prostor pro vaše otázky, na které budu pravidelně odpovídat.


Vše je nastaveno tak, abyste dostali správné informace ve správnou chvíli a okamžitě je prakticky využili k dosažení svého cíle - dobré práce!

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI, kteří už programem prošli?

Musím přiznat, že má Jana Bártíková 100% pravdu. Během 14 dní jsem byl díky překopanému CV pozván na pohovor. Změnil jsem styl vystupování a sebeprezentace. Od listopadu nastupuji jako ředitel menší firmy...

Petr BisPlant Manager

Jani, tvoje rady opravdu pomohly. Novou práci jsem opravdu získala při dodržení několika pravidel, které jsme spolu probraly. A vybírala jsem ze dvou nabídek, které přišly současně... Díky!!

Markéta ZáleskáPurchase Manager

Hlavní důvod, proč jsem vstoupila do programu, byl ten, že jsem "cítila" potřebu odborného vedení, zkrátka vše konzultovat s někým, kdo má praktické zkušenosti. Program mi otevřel oči v tom, proč to, či ono je špatně a získala jsem nové poznatky a metodické postupy, které mi ukázaly ten správný a osvědčený směr. Doporučuji program všem, kteří hledají dobrou práci, aby si "nanečisto" vyzkoušeli vše, co je s tím spojené.

Věra KatrušinováSpecialist IT projects

JEŠTĚ VÁHÁTE?

Podívejte se na jedinečné bonusy:

BONUS 1 - Ebook Udělejte si z personální agentury výkonného pomocníka, který obsahuje návod, jak se stanete takovým kandidátem, kterého chtějí mít v databázi všechny personální agentury.

BONUS 2 - Ebook Jak získat dobrou práci tam, kde nikoho nehledají, kde vám dám detailní návod, krok za krokem, jak oslovíte firmu, pro kterou chcete pracovat. I když právě nikoho nehledají. Získáte strategii, kterou málokdo využívá a která vás může dovést k práci vašich snů.

BONUS 3 - Ukázkové životopisy a motivační dopisy. Daruji vám skutečné životopisy a motivační dopisy svých klientů, které je dostaly na 80 % pohovorů a oni tak získali dobrou práci za pár týdnů. Získáte tak jedinečnou inspiraci pro svůj vlastní životopis a motivační dopis.

BONUS 4 - Otázky na pohovoru. V tomto dokumentu najdete nejčastější otázky, na které se personalisté a manažeři ptají na pohovoru. A také otázky, na které je dobré, abyste se pohovoru zeptali vy. Díky tomuto materiálu posunete svoji přípravu na pohovor na ještě vyšší úroveň

BONUS 5 - Video Jak vyjednávat o mzdě a dalších podmínkách, které pro vás vytvořil profesionální vyjednavač Vít Prokůpek. Dostanete od něj návod, jak si vyjednat na pohovoru pro sebe co nejlepší podmínky.

BONUSY V HODNOTĚ 3.500 Kč DOSTANETE PRÁVĚ TEĎ ZDARMA

Vstupte bez rizika! Můžete jen získat

Pokud po prvních třech krocích (po prvních třech dnech) programu zjistíte, že tohle není ono, že tenhle program vám nepomůže, napíšete mi, a já vám vrátím celou vaši platbu zpět.

Nemůžete nic ztratit. Jen získat!

ZKRAŤTE SI DOBU HLEDÁNÍ PRÁCE Z MĚSÍCŮ NA TÝDNY

ÚSPĚŠNĚ OVĚŘENO V PRAXI VÍCE NEŽ 1.500 KLIENTY

NIC NERISKUJETE! 100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

MÁTE JEŠTĚ OTÁZKY?

Je Získám dobrou práci Intenziv jen pro lidi, kteří nemají práci?

Program je pro všechny, kdo chtějí získat práci, která je bude bavit a naplňovat a kde si dobře vydělají. Tedy pro lidi, kteří mají práci, ale nejsou v ní spokojení. Pro ty, kdo práci nemají a právě ji hledají. A také pro každého, kdo chce změnu ve své profesi, kariéře...

Proč se kroky programu uvolňují tak rychle - každý den jeden?

Pokud člověk hledá práci, je v situaci, která pro něj není dobrá. Potřebuje to VELMI RYCHLE ZMĚNIT. I proto je program tak intenzivní. Vždy můžete postupovat svým tempem, protože přístup do programu máte už navždy.

Co když nevím, jakou práci chci dělat?

Tréninkem už prošlo víc než 1.500 lidí a mnoho z nich na tom bylo podobně jako vy. Celý trénink je založen na práci se sebou samým. Už ve druhém kroku Moje dobrá práce, společně odhalíme vaše zájmy, vášně, vaše směřování, ale i schopnosti, dovednosti a silné stránky. Vše si ujasníte a pak spolu vytvoříme plán, jak získáte práci, kterou chcete.

Je mi už 53 let, bude to fungovat i pro mě?

Ano, bude! Pomohu vám prezentovat se tak, že váš věk nebude nikoho zajímat. Upoutáte především tím, co firmě můžete přinést. Všechny postupy, rady a návody zohledňují vaši osobnost a vaši vlastní situaci, potenciál, možnosti. Proto fungují bez ohledu na váš věk.

Je třeba být technicky zdatný?

Tento program učí principy, jak získat velmi rychle práci, kterou budete mít rádi. Na to, abyste to dokázali, není třeba žádné přesné vzdělání či technické dovednosti. Jedinou podmínkou je, že se chcete učit.

Co když mám jen málo času se tréninku věnovat?

Nevadí. Můžete jít vlastním tempem a k lekcím se libovolně vracet… Celý program je vám k dispozici doživotně v členské sekci. Navíc, hned v první kroku si společně vytvoříme plán, jak v tréninku efektivně pracovat, i kdyby to mělo být jen pár minut denně.

Je tento program vhodný i pro absolventy?

Ano, je. V tomto programu vám dám návod, jak objevíte, ukážete a prodáte svoji hodnotu na trhu práce a tak získáte velmi rychle práci, která vás bude bavit. Všechny postupy, rady a návody zohledňují vaši osobnost a vaši vlastní situaci, potenciál a možnosti, proto fungují.

Proč bych měl do programu vstoupit, když na internetu je plno návodů jak získat práci, spousta šablon a vzorů životopisů a všechno zdarma!

Informací, návodů, vzorů i šablon je všude plno, ale často jsou protichůdné, neaktuální a anonymní. Nevíte, jestli autorům opravdu fungují a zda pomohli získat velmi rychle dobrou práci. Většina lidí hledá práci dlouhé měsíce úplně zbytečně. Klienti, kteří se na mě po měsících hledání obracejí, používali ve svém dosavadním hledání právě takto dohledané návody a vzory z internetu. Jde ale o to, zda chcete práci hledat nebo opravdu získat! S tím vám můj program umí pomoci.

Potřebujete pomoc?

Jsme tu pro vás! V případě jakýchkoliv problému či otázek nám napište do chatovacího okna vpravo dole na této stránce anebo pište na info@ziskamdobroupraci.cz