JANA BÁRTÍKOVÁ

Průvodce na cestě k dobré práci, architekt úspěšných týmů


15 let jsem pracovala jako výkonný manažer a vedla jsem různě velké týmy a oddělení (5  - 500 zaměstnanců), do kterých jsem si sama (bez podpory HR oddělení nebo HR specialisty) hledala a vybírala spolupracovníky. 


Sales Manager CZ&SK
EPCD CZ&SK, s.r.o., výhradní distributor Christian Dior Parfums
do 2013
Vedla jsem tým, který tvořily Dior Beauty Expertky, Dior Make-up Artist a Dior Merchandiser. Tento tým jsem postavila téměř od nuly.
Zodpovídala jsem za prodej značky Dior v sítích parfumerií (Sephora, Douglas, Marionnaud, Fann) v ČR a SR.

Konzultant, poradce, lektor, trenér a kouč
OneWorld, s.r.o

2009 - 2011
Pomáhala jsem firmám ve vzdělávání zaměstnanců. Byla jsem jejich konzultantem a zároveň jsem školila manažerské, prodejní a komunikační dovednosti. Také jsem koučovala obchodníky a manažery v terénu.
Mými významnými zákazníky a klienty byly např. společnosti Kofola, ElectroWorld, Palladium, Žabka a další

Market Director
Baltika Retail Czech Republic, s.r.o.

2007 - 2010
Zde jsem spoluzakládala a vedla dceřinou společnost estonské společnosti Baltika Group. Začala jsem zde budovat síť obchodů s oblečením značky Monton. Naše první prodejna byla v Palladiu (dnes je tam F&F). Vybírala jsem si všechny spolupracovníky, kteří potom pracovali na prodejnách a v office. 

Provozní ředitelka
Rossmann, s.r.o.

2004 - 2006
Řídila jsem (v té době) 95 prodejen drogerie Rossmann, téměř 500 zaměstnanců. Přímo jsem vedla desetičlenný tým Oblastních manažerů a administrativní podpory. Vedla jsem výběrová řízení do svého úzkého týmu a podílela jsem se na výběru vedoucích prodejen. Spolu s mým týmem jsme zkvalitnili a urychlili proce výběrových řízení ve společnosti.

Oblastní manažer
Rossmann, s.r.o.

2000 - 2004
Řídila jsem oblast, do které spadalo asi 15 prodejen drogerie Rossmann. Vedla jsem vedoucí prodejen, které jsem vybírala a přijímala. Podílela jsem se s nimi i na výběru prodavaček pro jejich prodejny.

Vedoucí supermarketu
Delvita a.s.
Vedla jsem celý tým prodejny, vybírala jsem a přijímala vedoucí oddělení a podílela se na výběru pracovníků oddělení prodejny.

Ředitelka regionálního zastoupení
Jung&Silberstern, a.s.

Budovala jsem pobočky společnosti v Čechách. Tohle byla moje první práce, kdy jsem vedla druhé a kdy jsem hledala, vybírala a přijímala svoje spolupracovníky. Moje základka...:-)

 

Dnes vedu své vlastní projekty, v kterých pomáhám lidem najít dobrou práci a firmám a jejich manažerům a majitelům získat kvalitní spolupracovníky do svých týmů.

 

Jana Bártíková
Průvodce na cestě k dobré práci, architekt úspěšných týmů


SPOJTE SE SE MNOU NA FACEBOOKU A NA LINKED-IN


P.S. CHCETE SE O MĚ A O PROJEKTU DOZVĚDĚT VÍC?
PŘEHRAJTE SI VIDEO ROZHOVOR SE MNOU