Budete perfektně připraveni na pohovor!

Provedu vás přípravou na pohovor tak, že budete připraveni daleko lépe, než další uchazeči o stejnou pozici.

POHOVOR SPOLU NATRÉNUJEME nanečisto.

Vyzkoušíte si argumentaci, najdeme spolu správné formulace, které jasně vyjádří vaše argumenty a zároveň to budou vaše slova, která vám půjdou lehce říkat.
Uspějete ve většině pohovorů a získáte dobrou práci rychleji.

Natrénujeme spolu váš pohovor, NEŽ PŮJDETE NA TEN REÁLNÝ, na který vás pozvali!


Co díky Pohovoru nanečisto získáte?

 • 1
  Sebejistotu
  Zbavíte se zbytečné nervozity. Trénink dělá mistra!
 • 2
  Jasnou představu o průběhu pohovoru
  Budete připraveni na většinu otázek, které nejspíš dostanete.
 • 3
  Schopnost správné formulace
  Naučíte se nejen co říkat, ale i jak to říkat.

Budete na pohovor připraveni o 100 % lépe,
než většina dalších uchazečů.

Budete:

 • Sami sebou - tou nejlepší verzí sebe sama
 • Prodávat sebe a svoji hodnotu
 • Prezentovat, jak právě vy dokáže naplnit potřeby svého zaměstnavatele

Ucházela jsem se o dost lukrativní pozici a zkušenost s tím oborem jsem měla minimální. Absolvovala jsem s Janou pohovor nanečisto, kdy jsme spolu secvičily různé možnosti otázek a správných odpovědí. Díky pozici, o kterou jsem se ucházela, jsem se musela připravit na pohovor se speciálním zaměřením. Služby paní Janičky doporučuji a jsem zářným příkladem, protože od nového měsíce nastupuji na svou vysněnou pozici.

Zuzana SkyvováPrivátní bankéř

Jak to funguje?

 • 1
  Dostanete ode mě e-mailem eBook “Jak uspět na pohovoru“ a pracovní sešit s úkoly.
 • 2
  S těmito pomůckami se připravíte na trénink pohovoru nanečisto. Vyplněný pracovní sešit, váš životopis a inzerát pozice mi pošlete e-mailem.
 • 3
  Ve smluvený čas se spolu sejdeme na 60min na telefonu nebo na Skype a váš pohovor natrénujeme. Já povedu běžný pohovor a budu vám dávat průběžně zpětnou vazbu. Budeme spolu pilovat a ladit...

Díky Vám jsem si uvědomila, že nemá cenu se snažit napasovat do každé pracovní nabídky, která se naskytne. Pomohlo mi to hodně na pohovorech, protože jsem hned dokázala posoudit, jestli by mě ta daná práce bavila nebo ne. Dřív jsem měla jsem potřebu uspět na každém pohovoru a neuvědomovala jsem si, že bych třeba tu danou práci ani nechtěla dělat. Když mi to došlo, začala jsem si pohovory dokonce i užívat a hlavně jsem pak nebyla frustrovaná z toho, že mě nevybrali. Ve skutečnosti jsem totiž byla jen na dvou pohovorech na pozice, které se mi líbily. A na tom druhém mě vybrali. Byl to neuvěřitelný den, když jsem šla na pohovor do mé nynější firmy. Byla jsem unavená, bolela mě hlava a vůbec jsem se necítila na to se někde prezentovat. V prostorách té firmy ze mě všechno špatné najednou opadlo a já jsem hned věděla, že tam chci pracovat. Pohovor pak probíhal v tak přátelském duchu, že jsem měla pocit jak když se bavím s kamarády na pivu. Řekla jsem jim i věci z mé pracovní kariéry, které jsem na žádném jiném pohovoru nezmínila. Pak jsem si tu svojí otevřenost vyčítala a říkala jsem si „co by mi asi na to řekla paní Bártíková“ :o) Po čase, co už jsem tu pracovala, jsem zjistila, že to co jsem jim pověděla navíc je zaujalo a že jsem byla první kdo se jim na tu pozici líbil, a to přitom hledali dlouho.

Bronislava Kupcová

Věděla jsem o službě, kterou Jana nabízí již od samého začátku. Líbilo se mi to, protože jsem nikdy neměla možnost probrat svůj životopis s někým, kdo v oblasti pracuje a kdo by vám řekl odborný názor. V té době jsem ale místo nehledala, informaci jsem si tedy uložila do paměti s tím, že o ní vím a že se na ni obrátím, až budu potřebovat. Před 2 měsíci jsem se na Janu obrátila, podle jejích rad a tipů jsem si životopis zvládla upravit sama, ale potřebovala jsem pomoci s přípravou na pohovor. S Janou jsem se připravovala celkem 2x po skypu a pomohlo mi to utřídit si odpovědi. Tím, že Jana řadu pohovorů vedla i ve své praxi, tak bylo zajímavé absolvovat pohovor s ní nanečisto a dostat na své odpovědi feedback. U Jany se mi moc líbí její pozitivní přístup, způsob, jakým mě motivovala a povzbuzovala. Umožnila mi uvědomit si, kolik toho vlastně vím a umím. A také mi pomohla si uvědomit pro mě velice důležitou věc a to, že pohovor je vlastně prodej, kde jsou zúčastněny dvě strany, kdy "prodáváme" nejen sami sebe, ale zároveň si můžeme i my vybrat firmu a práci tak, aby nás práce bavila a měly z toho přínos obě strany.

Sylva

Kdo jsem, že vím, jak má úspěšný pohovor vypadat?

Jana Bártíková, autorka projektu Získám dobrou práci

Předávám vám to, co jsem se naučila za 15 let praxe, kdy jsem vybírala lidi do svých týmů a rukama mi prošly tisíce životopisů, vedla jsem stovky pohovorů, setkala jsem se s desítkami uchazečů.

Vím, co funguje na současném trhu práce, protože spolupracuji s personalisty a s manažery, kteří svedou výběrová řízení na různé pozice. Také se vzdělávám u nás a v USA.

Předávám vám také to, co jsem si na vlastní kůži jako uchazeč mnohokrát vyzkoušela a metodou pokus-omyl vypilovala tak, že jsem si vždy našla dobrou práci za několik týdnů.

Ukazuji vám cestu, jak získat dobrou práci už za několik týdnů.
Pomáhám vám objevit vaše talenty a poslání a najít v sobě svoji hodnotu.

Cena za službu "Pohovor nanečisto" je 4.460 Kč

Cena je včetně DPH.

Ptáte se, jestli se vám tato investice vyplatí?

Kolik vás stojí každý měsíc bez práce? Minimálně tolik, kolik byl váš plat v posledním zaměstnání. Pokud byl váš plat na příklad 20.000, potom vás půl roku bez práce stojí 120.000 Kč, celý rok 240.000 Kč....

Tahle příprava na pohovor vám pomůže zazářit a uspět tak při pohovoru a získat dobrou práci již za pár týdnů.

A navíc: DÁRKY pro vás!!!

 • Video návod, jak se připravit a jak si říci o mzdu a další benefity, jak vyjednávat
 • E-brožuru "Otázky, na které je dobré se zeptat a které můžete dostat na pohovoru"

Hodnota těchto bonusů je 1.560 Kč
Vy je dostanete ke službě "Pohovor nanečisto" ZDARMA!

Máte nějaké otázky?

Pořád nevíte, zda je tahle služba pro vás?
Napište nám do chatovacího okna (vpravo dole na této stránce). Rádi vám pomůžeme!

Pojďte do akce a získejte dobrou práci za pár týdnů!!!!

Pokud jste dočetli až sem, je tahle služba vás. Vím to. 

Vyplňte se objednávku a pustíme se do tréninku!

Těším se na vás!
Jana Bártíková