Video místo pohovoru?

VideodotazníkTohle se vám bude stávat čím dál tím častěji:

Pošlete svůj životopis na pracovní nabídku a místo pozvání na pohovor vám přijde e-mail: „Děkujeme vám, nahrajte nám svůj videodotazník.“

Videodotazník?

Co to je? Mám o sobě natočit video? A to nepůjdu na pohovor?? Jak se to dělá? Zvládnu to?

Zvládnete.

atributy_Video_1_6

Vyzkoušela jsem videodotazník za vás. Natočila jsem celý svůj postup na videokteré najdete na této stránce, a přidala jsem svoje typy a doporučení, jak ho co nejlépe zvládnout.
A nebojte se, videodotazník nenahrazuje pohovor (alespoň zatím…:-)) Je to další nástroj předvýběru kandidátů, který začínají využívat zaměstnavatelé i u nás. Tuto službu poskytuje společnost LMC.

Videodotazník doplní váš životopis. Zaměstnavatelé si pozvou na pohovor ty kandidáty, kteří zaujmou svým životopisem a svým videodotazníkem.

Je to pro vás další příležitost, jak se můžete odlišit. Jak můžete ukázat, kdo jste a jaká je vaše hodnota. Životopis musí mluvit o vás bez vás. Ve videodotazníku jste sami za sebe.

 

Podívejte se, jak jsem videodotazník na skutečnou pracovní pozici nahrála já a co vám doporučuji, abyste zvládli videodotazník co nejlépe.

Napište mi do komentářů jestli máte s videodotazníkem také zkušenost a jakou. Napište mi do komentářů i svoje otázky, které vás k videodotazníku napadají. Sdílejte tento článek a tohle video a pomozte dalším lidem dozvědět se víc o tom, jak získat dobrou práci rychleji!

Jana Bártíková

 

V otestujte si svůj životopis a vytvořte si životopis bez vzoru a šablony. Jen originální životopis vám zajistí pozvání k natočení videodotazníku a na pohovor. Pomohu vám s tím, podívejte se jak.

 

 

Komentáře

Komentáře nejsou povoleny.

  • Nejnovější příspěvky
  • Být či nebýt na LinkedIn?

    Toť otázka... Přečtěte si ebook a budete vědět, k čemu a jak vám největší profesní síť může pomoci... la-ebook.png

    Vaše osobní údaje (jméno a emailová adresa) jsou v bezpečí. Budou zpracovány podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu: LinkedIn a jeho používání k vašemu prospěchu Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde >>>
  • Spojme se na LinkedIn!
    Doctors Online